Dárky pro muže

Published on September 15th, 2014 | by Giftak.cz

0

Mrkejte na 5 nejlepších dárků pro novopečené taťky! Budou se vám líbit.

Narození dítěte je malý zázrak a překrásná věc. Novopečený otec má na této radostné události také podstatnou zásluhu, proto si jistě zaslouží malou odměnu. Poznejte s Gifťákem 5 nejlepších dárků pro čerstvé tatínky a zpříjemněte jim už tak příjemné, nicméně náročné, chvíle v jejich životě.

Šaty dělaj člověka, tričko dělá taťku

Matka je vždy jistá, otec je vždy nejistý, říká se. Aby o otcovství novopečeného tatínka nikdo nepochyboval, pořiďte mu tričko, jež hravě zaplaší pochyby i těch nejzatvrzelejších škarohlídů. Můžete si vybrat z žertovného trička s nápisem táta začátečník nebo z toho, jež hrdě hlásá táta roku.

tata zacatecnik tata roku triko.png


Super táta potřebuje super dárky

Vychovávat potomka to je celoživotní řehole na plný úvazek. Nikdo se proto nebude na nikoho dívat skrze prsty, když si po náročném dni plném inspirativního rodičovství, vzorového chování a moudrého mentorování, dá taťka štamprlku něčeho ostřejšího. Jen tak na uklidnění žaludku a pro tu chuť. O to víc mu bude chutnat, když bude z pořádně velké placatky, přímo z gigantické placatky.

Dvojitá vzpruha pro krizové situace

První nastane, až si maminka poprvé bude muset odskočit do obchodu… a další na sebe potom nenechají dlouho čekat. O čem to mluvíme? O krizových situacích, které z tatínka udělají stvoření ne nepodobné zombie s ukázkovými kruhy pod očima. Na rozdíl od žen totiž muži nemají dar či schopnost fungování 24 hodin denně v genetickém kódu.

Přesně pro takové situace je naprosto ideální „čtvrtlitrák“ na kávu se zabudovanou placatkou. Pokud káva nebude stačit na celkovou vzpruhu, stačí sáhnout po placatce. Mini placatka také bude pořád po ruce – pomůže tak i v situacích, na které bude Gigantická placatice moc… gigantická.

banner do obchodu.png

Opatrnosti není nikdy nazbyt

Možná se budete divit, ale ne všechny děti, jež spatřily světlo světa, byly takříkajíc v plánu rodičů. Pokud mají vaši známí pro další rok ve svém kalendáři místo potomka číslo 2 zaškrtnutou dovolenou v Jugoslávii nebo koupi ojetiny, postarejte se o to, aby brášku nebo sestřičku dostal novorozenec nejdřív až napřesrok. Ochrana je důležitá, a protože v tomto případě na velikosti záleží, vybírejte z dvou rozměrů, k dispozici máte mini kondomy, stejně jako kondom XXXL!

Prsa zabere kojenec, kupte taťkovi vlastní

Kojení je pro správný a zdravý rozvoj nového člověka nenahraditelné. Jenže tátové, i když jim častěji než mléko teče po bradě pivo, si s prsy svých partnerek občas také rádi pohrají. Věřte mi, je to tak. Aby se novopečený taťka nemusel s novým přírůstkem v době krmení o matčino ňadro tahat, pořiďte mu z Gifťáku tohle antistresové prso ve velikosti mega, ať dcerce či synátorovi nezávidí.

antistresove prso.png

Jste zvědaví, co ještě by mohlo čerstvého tatínka potěšit, určitě navštivte kategorii pro muže.

banner do obchodu muzi

Související zboží:

hodiny pro novopecene maminky.png giganticka-obri-placatka antistresove-prso-1

Tags: , ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑