Home Gadgets Molekulární skener si zamiluje každý, kdo má blízko k vědě. Co je...

Molekulární skener si zamiluje každý, kdo má blízko k vědě. Co je na něm tak zajímavého?

33
0

Možná vás už taky čas od času zajímalo, z čeho se skládají běžné věci okolo nás. Co všechno se skrývá v běžném jablku? A z čeho je opravdu vyrobena šunka ve vaší lednici? Nejen na tyto zvídavé otázky vám dokáže odpovědět zbrusu nová vychytávka, kterou si američtí nadšenci do vědy a gadgetů okamžitě zamilovali: SCiO, kapesní molekulární skener!

scio molekularni skener_3.jpg

Jak to funguje?

SCiO dokáže skenovat nejrůznější materiální objekty a umožní vám pokochat se světem, který je lidskému oku běžně neviditelný! Kolik gramů uhlohydrátů, vody a kalorií se skrývá v ovoci a jak je na tom s obsahem vody či tuku lidské tělo? A na co je záhadná tabletka, kterou jste našli v lékárničce? Tyto otázky si majitelé SCiA už pokládat nemusí – maličký přístroj odpoví za ně. Poskytne vám takovou miniaturní, přenosnou laboratoř a vy tak můžete rozšířit hranice svého poznání a dozvědět se více o světě kolem sebe.

banner-do-obchodu

Podívejte se na video, které vám osvětlí, jak vynález jménem SCiO funguje. A dejte nám vědět – brali byste také takového drobného pomocníka? A jaký máte vztah s těmito vynálezy budoucnosti?

Související zboží:

cocka na mobil Vlnene koule do susicky ohrivac napoju hrnku do usb