Home Novinky Mezi novinkami na gifťáku teď najdete i vtipné drobnosti pro muže

Mezi novinkami na gifťáku teď najdete i vtipné drobnosti pro muže

33
0

Léto představuje naprosto ideální příležitost k nespoutanosti! Odvažte se, užívejte si každého dne a vyzkoušejte nové věci – v takovém duchu se nese i letní sezona na gifťáku. Celkem už jsme pro vás naskladnili více než dvacet novinek, včetně vějířů do parného počasí a drobností, kterými potěšíte děti.

Poslední přírůstky do našeho sortimentu si ale zaslouží extra dávku pozornosti: jsou totiž dokonale letní! Proč je musíte mít ještě tuto sezónu a jak vám mohou usnadnit život? 

Užijte si každou grilovačku

Léto, to jsou tři měsíce plné grilovaček, pikniků, výletů na chatu či pod stan i dalších gastronomických výzev. Vybavte se na ně stylově pomocí netradičního stojanu na dochucovadla! Mini piknikový stůl s malinkým slunečníkem držící nádobku na kečup, hořčici, sůl a pepř totiž svojí roztomilostí dostane každou návštěvu a ozdobí jakýkoliv stůl.

stojan na dochucovadla piknik.png

Ta nejzdravější voda

Sázíte toto léto na zdravý životní styl a pomalu, ale jistě se propracováváte ke své vysněné plavkové postavě? Pak by vaší pozornosti neměla uniknout revoluční a zdravá Only H2O lahev s uhlíkovým filtrem! Ten zachytá všechny nečistoty, přidané látky i obsah trubek a kohoutků, který ve svém pití dost možná taky potkáte, a zůstane jenom výborná, čistá voda. K lahvi je navíc možné dokupovat filtr, takže vám vydrží opravdu dlouho.

Potěšte svého kutila!

Prázdninové měsíce také přejí všemožným rekonstrukcím, opravám a úpravám. Pokud jste se do nich pustili i vy (případně váš kutil domácí), možná vás překvapí zvláštní vlastnost tužek: nikdy nebýt tam, kde jsou potřeba. Obdarujte proto svého muže tužkami, kterých si bude vážit a určitě je neztratí – může je totiž uložit k nářadí. Vypadají jako přesná kopie šroubováku a kladiva.

A další žhavé letní novinky? Najdete je… kde jinde, než v sekci Novinky na Gifťáku!

Související zboží:

filtracni lahev only h2o detail tuzky pro kutily detail stojan na dochucovadla piknik