Home Dárky pro muže Mega zajímavý dárek pro miláčka

Mega zajímavý dárek pro miláčka

151
0

Den D se již nevyhnutelně blíží, a vy stále nevíte, čím svého drahého obdarovat? Lehká pomoc, podívejte se na 3 tipy na mega zajímavý dárek pro miláčka, které vám v tomto článku přinášíme. Každý tip je z jiného soudku, proto vyberete dárek pro sportovce i lenocha, vtipálka i zatvrzelého praktika.

Nejen pro sportovce

Powerball supernova LEDIdeálním dárkem pro muže milujícího sport, především pak golf, tenis nebo cyklistiku, je Powerball Supernova s LED světly. Tato chytrá hračka posiluje zápěstí i celé ruce, a jakmile ji ten váš jednou do ruky dostane, jen tak ji nepustí. Kdykoliv ho budete potřebovat zabavit, nechte ho překonávat nejvyšší dosaženou rychlost roztočení, kterou lze sledovat na LCD displeji. Nepřestává totiž platit, že kulaté předměty, mezi které powerball nepopiratelně patří, muže dokážou bavit hodiny.

Nejen pro kutily

netradicni otvirak na pivo kladivoPokud hledáte dárek pro miláčka za pár kaček, který bude navíc vtipný a v neposlední řadě praktický, volte kladivo pro těžce pracující. A když ke kladivu přidáte ještě nějakou tu vychlazenou lahvovou desítku či dvanáctku, garantujeme, že všechny obrázky, jež měsíce čekají na pověšení, budou viset, než se nadějete. Prostě pracovní nástroj, který by měl být součástí výbavy každého kutila!

Nejen pro pamětníky

A do třetice přímo giga zajímavý dárek pro vašeho mužského. Patří-li váš drahý ke generaci, která si v dětství cestu na dovolenou krátila hraním tetrisu, překvapte ho nádechem nostalgie v podobě Tetris digitálního budíku. Čas na budíku se mění stejně jako padající kostky tetrisu a vaše ranní ptáče bude ráno vstávat za zvuku tetrisové vítězné melodie.

hodiny tetris budik tetris

Tetris se vrací, teď v podobě digitálních hodin s budíkem

Závěrem..

Jestli vám 3 tipy připadají málo, navštivte na Gifťáku kategorii pro muže. Zajímavými dárky se to tam jen hemží!

Podívejte se na video jak se u tetris hodin mění čas