Home Inspirace Máte ve svém okolí stresaře? Tento dárek ho zaručeně potěší.

Máte ve svém okolí stresaře? Tento dárek ho zaručeně potěší.

63
0

Do stresové situace se může dostat každý z nás, ale jsou mezi námi i tací, kteří stres prostě přitahují a někteří ho dokonce i vyhledávají. Jak však všichni víme, stres není dobrý pro nikoho, protože má na organismus zejména negativní vlivy. Naštěstí však existují různá řešení, jak se ho zbavit nebo jeho následky alespoň trochu zmírnit.  Zkuste využít vhodný dárek k narozeninám pro chlapa a uvidíte, že stres už se nevrátí.

banner do obchodu.png

Relaxační omalovánky

Začněte například u knih antistresových omalovánek, které vás nejenom nadchnou, ale zejména také uklidní a vyvolají ve vás pocity míru a pohody. Kniha vám nějakou dobu určitě vydrží, protože obsahuje celkem 121 omalovánek, které můžete vybarvovat podle vaší libosti. Kniha je vhodná zejména jako dárek, nezapomeňte však obdarovanému pořídit také pastelky, ať hned může začít s vybarvováním. Omalovánky se hodí jako dárek k narozeninám nebo svátku. A pozor, je vhodný nejenom pro ženy, ale zejména také pro muže!

antistresove omalovanky kniha.jpg

Přelévací hodiny – ideální dáreček pro muže

Co to slyším? Že se mužům ve stresu nedá zavděčit a že omalovánky je neuklidní? Pak jim zkuste pořídit přelévací hodiny, které navodí domácí pohodu a zároveň dokážou velice dobře odměřit časový úsek.

neocube 5mm original.jpg

A pokud vám uvedené dárečky stále zavání ženským tónem, pak muže ve stresu rozhodně osloví typicky mužský dárek, kterým je uklidňující „hračka“ ve stylu magnetických kuliček. Neocube v dárkovém balení 5mm je ideální pro muže, které baví si hrát, zkoumat, bádat, spojovat a oddělovat. Z kuliček si obdarovaný může vytvořit cokoliv bude chtít a hlavně se na nějakou chvíli dobře zabaví. 216 kuliček v kovové dárkové krabičce zatím nikoho nezklamalo a proto lze tuto skvělou známou věc použít jako vhodný dárek k životnímu jubileu vaše manžela či rodinného přítele.

Fidget Spinner.jpg

Neobvyklé antistresové míčky? Je libo smajlíka, houbu nebo prso?

Nervózní muž však potřebuje ještě nějakou hračičku a to konkrétně antistresové míčky, například ve tvaru smajlíka. Tuto cenově dostupnou věcičku můžete muži darovat jako milou pozornost od ženy nebo mu ji zabalit pod stromeček či k narozeninám jako doplňkový dáreček. A pokud je váš muž milovníkem dobré zábavy, zkuste zaměnit usmívajícího se smajlíka za antistresové prso. Uvidíte, že po stresu nezbyde ani stopa. A pokud je obdarovávaný muž natolik ve stresu, že ani mačkání antistresového prsa nepomůže, pak už můžete hledat záchranu pouze u přelévací propisky, která díky dvěma barevným kombinacím dokáže „kreslit“ neuvěřitelné obrazce a potěšit příznivce dobré nálady i kreativce všeho druhu.

antistresove prso

Pakliže máte dárek k narozeninám pro chlapa vyřešený, nezbývá už nic jiného, než vaši iniciativu sdílet na facebooku a čekat na pozitivní odezvy ohledně vašich dobrých rad ostatním. Určitě vám ostatní budou vděčni, když se jejich muž přestane stresovat a zaobírat maličkostmi a místo toho začne tvořit různé tvary za pomoci magnetů. Jistě se nikdo nebude zlobit, ani když zůstane jeho pozornost u neustále se měnících tvarů přelévací propisovací tužky.

banner kategorie

Související zboží:

fidget spinner.jpg antistresove prso.jpg Antistresova hracka houba.jpg