Dárky pro muže

Published on March 20th, 2016 | by Giftak.cz

0

Máte doma pravého chlapa a nevíte, co mu dát k narozeninám?

Není váš drahý zrovna typem muže, jehož hlavním zájmem by byla móda, rád se odíval do košilí pastelových barev, voněl se parfémem od Gucciho, v koupelně by strávil více času než vy a jeho hlavní starostí by byla péče o pěstěný vzhled?

Říkáte, že raději než do literární kavárny si zajde s přáteli na pivo? Že více než existenciálním románem od Camuse jej potěšíte permanentkou na fotbal? Je to muž činu a manuální zručnost mu není cizí?

Pokud máte doma partnera, který zdatně odolává diktátu doby a jeho mužnou náturu jen tak něco neohrozí, važte si ho! Netrapte ho praktickými dárky, o kterých jste přesvědčena, že se mu hodí a že jsou potřeba. To, že jej potěší nová kravata, kterou si na sebe vezme maximálně jednou ročně do Národního, a ještě k tomu nedobrovolně, si myslíte pouze vy. On nikoliv. Stejně tak žádná nová trička, košile, stejně má pořád ty své oblíbené, které nosí málem už od střední a kterých se za žádnou cenu nevzdá. Dokažte mu, že znáte jeho osobnost, rozumíte jeho koníčkům a umíte ocenit jeho manuální zručnost, kterou dnes disponuje stále méně a méně mužů.

Kutilům dveře otevřeny!

hrnek pro kutily kladivoPokud je ten váš vynalézavý kutil, přijde mu vhod tematický hrnek pro kutily, pochutnat si na dobré kávě nebo se zahřát horkým čajem si tak budou moct nejen v obýváku u televize, ale i ve své dílně.

Podobného ražení je i hrnek pro automechaniky, který je skvělým narozeninovým dárkem pro vašeho pracanta, který si popíjením dobrého nápoje může zkrátit čas do konce pracovní doby.

V každém muži je ukryté dítě…myslete na to i při výběru dárků!

O tom, že muži jsou stále hravými bytostmi, byť od jejich dětských let přece jen už uplynulo docela dost času, není pochyb. A jaký dárek je lepší než ten, se kterým se bude moct pobavi nejen on, ale i někdo z jeho přátel?

Malý stolní fotbálek je skladný a přenosný, zábavu si tak může užít kdykoliv během dne, ať doma, nebo si chce zkrátit dlouhou chvíli v práci. A nejde jen o příjemné odreagování, hra navíc bystří pozornost a rychlost reakcí.

Pivní motiv je sázkou na jistotou 🙂

A pokud je to pivař, jehož gustu, zvláště v praných letních dnech, odporuje vlažné a zvětralé pivo, pořiďtě mu chladící pivní půllitr!Výborný je především na letní grilovačky, garden party, jeho vlastnosti oceníte také při chataření nebo stanování.

chladici pullitr velky

Chladící půllitr velký

A když už budete v tom, pořiďtě mu rovnou i otvírák na lahve. Mluvící otvírák s počítadlem je vlastně tak trochu i dárek pro vás, neboť tento úžasný vynález zaznamená přesný počet vypitých lahváčů, takže výmluvám „Ale vždyť jsem měl necelé dva kousky, miláčku!“ nadobro odzvonilo.

otvirak s pocitadlemNavíc do něj můžete nahrát zvuk, slovo, hlášku nebo cokoliv, co se následně přehraje při každém jednotlivém otevření, takže vašemu drahému už nehrozí, že i když odchází grilovat bez vás, by přišel o váš líbezný hlásek.

Nevybrali jste si? Podívejte se do celé Kategorie pro muže, kde najdete dalších 500 dárků!

Tags: , , , ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑