Home Dárky pro muže Luxusní dárek k narozeninám pro chlapa

Luxusní dárek k narozeninám pro chlapa

156
0

Asi nej(ne)vděčnějším a nejprobíranějším tématem všech dámských skupin jsou muži a jak pro ně vybrat dárek, ať už je to drobnost k svátku, něco k výročí, dáreček za dosažený úspěch nebo Vánoce a narozeniny. A člověk, či spíše žena, se ani nenaděje, a má stejné rozhodování na talíři zase: „Co mu koupím?“

Abychom tomuto věčnému problému trochu ulehčili, vybrali jsme za vás – luxusní dárky k narozeninám pro chlapa, kde určitě najdete tu správnou volbu pro vašeho muže, tatínka, kamaráda nebo kohokoliv jiného.

Nejlepší dárek pro… nadšeného fyzika

Newtonovou houpačkou nebo alespoň zákonem o zachování energie se ve fyzice setkala většina mužů – a někteří pro ni i zahořeli. Kromě klasického ověření fyzikálních principů je totiž důmyslnou hračkou i ozdobou pracovny. Muže, pro kterého je největším požitkem o Vánocích to, že může konečně vyzkoušet synův nový elektrický vláček, jistě potěší a zabaví na dlouhou dobu. Rytmické cinkání kuliček o sebe má také silně uklidňující účinek. Houpačka je dostupná v několika variantách, lišících se velikostí, a v luxusní zrcadlové (zrcadlo je umístěno pod kuličkami).

Newtonova houpacka.png

Nejlepší dárek pro… Muže s velkým M

Pokud máte doma dobrodruha, který se nezalekne žádné překážky, smýšlí zásadně prakticky a při lezení na osmitisícovku si jej s troškou nadsázky dokážete představit, jak si píská populární písničku a popíjí pivo, pak máte doma ideálního adepta na dárek pro supermuže. A jak takový dárek pro supermuže vypadá?

Jedná se o „sadu“ věcí, které mu sama vyberete přesně na míru. Jedině tak totiž bude odpovídat jeho zájmům a schopnostem! Ideální postup je vybrat jeden větší dárek a k němu spousta maličkostí. 

Z adeptů na větší dárky by vás mohla zaujmout třeba Gigantická placatice, která se hodí na to pivko k osmitisícovce, i na posledního panáčka 🙂 V ročním období, který se každý rok notoricky opakuje (tedy v létě) se zase supermuž určitě bude chtít předvést, jak moc mu to jde u grilu. Pokud v tom poznáváte i svého drahého, nezapomeňte se podívat na naši nabídku Grilovacích zástěr, která mu usnadní práci! A protože i Pan Božský si občas potřebuje odpočinout, rozhodně nešlápnete vedle ani s krásnou Houpací sítí.

Co se drobností týče, máme tak velký výběr, že nebudete vědět, co pořídit dřív. Stačí jen vědět, jak váš drahý rád tráví volný čas! Na výlety, dobrodružné výpravy i domácí záležitosti u nás najdete víceúčelový nůž, baterku na dynamo či mini metr s osvětlením. Do divočiny jej zase vybavte kompasem s pevným krytem a pohotovostní nabíječkou na mobil. K nim můžete přihodit také nůž v kreditce. A pokud jste si myslela na něco super vtipného, pak nezbývá, než nabídnout drbátko na koule pro džentlmeny!

banner do obchodu.png

Nejlepší dárek pro… fitness maniaka

Nevíte, jak ho dostat z posilovny? Holt s ním budete muset více posilovat doma… a je jedno, zda společně budete dělat dřepy, nebo se vrhnete na posilování jiných svalů 🙂 Teď realisticky: fitness maniak už doma pravděpodobně všechny možné pomůcky a činky má. Až na jednu. Tak mu pořiďte tu poslední zbývající – činku na penis!

Nejlepší dárek pro… vystresovaného manažera

Muži, kteří pracují hlavou (a pokud možno zrovna na té jejich hlavně závisí několik stovek zaměstnanců) tráví pracovní dobu ve stresu. Pokud je to případ i vaší drahé polovičky, pořiďte mu k narozeninám perfektní relaxační pomůcku. Třeba takovou, která se neomrzí a se kterou bude i prokrastinace hezčí… magnetické přesýpací hodiny! Dá se na ně koukat desítky, možná i stovky minut a hodiny budou po každém otočení jiné. Nevěříte? Podívejte se na ilustrační video na youtube, které vás přesvědčí o jejich uklidňujícím efektu.

Tyto a další úžasné dárky pro muže najdete na e-shopu giftak.cz.

banner do obchodu muzi

Související zboží:

magneticke-kermicke-pero-polar magneticke-presypaci-hodiny-1 Newtonova houpacka.png