Home Inspirace Letní inspirace – objevte ty nejlepší doplňky na svatbu

Letní inspirace – objevte ty nejlepší doplňky na svatbu

0
Letní inspirace – objevte ty nejlepší doplňky na svatbu

Existuje jen málo oblastí, ve kterých výrobci doslova chrlí novinky a sytí trh. Svatební doplňky jednou z takových oblastí jsou a ať už chystáte svatbu, nebo chystáte na svatbu sebe, vyplatí se mít přehled! Jak tedy udělat ze svatby nezapomenutelnou událost nebo donést ten nejlepší dárek?

Svatební plyšoví medvídci, také známí jako „plyšový ženich a nevěsta“ jsou možná v běžném životě poněkud nabručení, ale svatební radostnou atmosféru rozhodně nepokazí, právě naopak! Svojí neokázalou roztomilostí ji zromantizují a po akci mohou sloužit jako rozkošná památka na onen významný den. Škála využití při a po samotném obřadu je široká: můžete je použít jako dárek, ale též při organizaci svatby, např. na označení míst novomanželů nebo jako dekoraci za okno auta. 

Jste člověkem zodpovídajícím za to, že dort bude na hostině včas, v pořádku a ve své celé nádheře a lahodnosti? Pak pro vás máme skvělou zprávu – můžete si přestat lámat hlavu s marcipánem a kýčovitým květinovým zdobením, dort totiž ozdobíte ženichem a nevěstou! Dekorace na dort ve formě novomanželského páru je vyrobena ze syntetické pryskyřice a kvalitní, takže poté zůstane na památku 🙂 Můžete vybírat mezi novomanželi v autě, jejich přípitkem, ženichem nesoucím nevěstu nebo stojícím párem.

Jedním z nápaditých a funkčních svatebních darů, které se koneckonců dají využít už při oslavě, je kovový držák na víno. Designový bytový doplněk vyobrazuje zamilovaný pár, s trochou představivosti už můžeme mluvit o zamilovaném páru v teplém letním večeru… třeba v Paříži. Univerzální kovové provedení se bude krásně vyjímat v každém bytě a určitě přinese novomanželům spoustu radosti. Oslňte svojí nápaditostí!

magicky hrnek zamilovany par

Ať jste spolu šťastní, máte se pořád rádi, ať spolu i zestárnete, spoustu lásky… typické přání pro novomanžele by se dalo vyjádřit pomocí mnoha a mnoha vět. Anebo… jednoho hrnečku? Roztomilé magické hrnečky, které po nalití horkého nápoje mění svůj potisk, představují přesně tato přání: tedy mladý pár (ať už to jsou svatebčané, nebo „obyčejný“ pár), který s horkou vodou postupně stárne. A přesně to jim bude hrníček každé ráno připomínat: že jejich láska je Ta Velká. Ta na celý život!

Bažíte po další inspiraci nebo už vážně potřebujete naplánovat tu dokonalou svatbu? Pak rozhodně nakoukněte do kategorie „na svatbu“!

Související zboží:

drzak na vino zamilovany par detail dekorace na dort svatebni par svatebni plysovy medvidci