Home Dárky podle zájmů Kupujete dárek digitálnímu nomádovi nebo vášnivému cestovateli? 5+1 tip, jak zaručeně potěšit

Kupujete dárek digitálnímu nomádovi nebo vášnivému cestovateli? 5+1 tip, jak zaručeně potěšit

58
0

Cestovatelé, digitální nomádi, moderní poutníci – zkrátka lidé, kteří dlouho nevydrží na jednom místě a poznávání nových krajů a kultur se stalo jejich životním stylem. Jak je ale obdarovat? Jsou to většinou minimalisté (komu by se taky chtělo vláčet s sebou do jižní Afriky pět lodních kufrů), v místě, kterému říkají „doma“, se moc nezdrží a sbírají spíš vzpomínky než materiální statky. Pokud netušíte, co cestovateli koupit, v našem článku vám poradíme!

Na zápisky z cest i nutné poznámky

Pokud chcete pořídit drobnost, kterou si obdarovaný bude moci vzít s sebou úplně kamkoli, bloček s cestovatelským motivem je ideální volbou. Do notýsku s motivem mapy či státu si cestovatel může zapisovat zážitky a příběhy i nutnosti – jako odlety letadel nebo základy jazyka navštívené země. Tahle drobnost navíc nadchne i minimalisty!

Specialita pro digitální nomády

Víte, jak poznáte digitálního nomáda? Ať je kde je – v letadle, na pláži, na lavičce v parku – má na klíně notebook a pracuje. Anebo alespoň mluví o tom, jak by měl pracovat.

Řádky výše jsou samozřejmě nadsázkou, digitální nomádi ale rádi využijí všechen čas například v přepravě efektivně, aby si pak na místě mohli užívat zážitků. Nafukovací podložka pod notebook, která navíc zabrání přehřívání přístroje, se perfektně hodí pro všechny, kdo vyznávají tento životní styl. Psaní textů v letadle, překládání v autobuse, tvorba webů ve vlaku – s vhodným vybavením žádný problém!

Nerozbitné panákovky pro užívače života

Každé překonané hranice státu se musí zapít, každý výšlap na větší kopec taky a sestup do údolí by se měl oslavit i dvojnásobně. Pokud je „váš“ cestovatel podobným užívačem všech zábav, které život nabízí (včetně alkoholu), nadchnete jej nerozbitnými panákovkami. Jsou vyrobené z nerezové oceli a pro jistotu ještě bezpečně schované v kvalitní kožence. Tak na zdraví!

Je čas na dobrodružství

Kolik je hodin? No přece správný čas vypravit se na další dobrodružství! Tímto heslem se řídí hodiny pro cestovatele, které sice ukáží čas, ale při každém pohledu si jejich majitel také připomene, že by měl zase vyrazit na nějakou napínavou cestu. Hodiny jsou doplněny motivem mapy světa a rozkošným letadlem. Už cítíte, jak vás svrbí prsty zarezervovat letenky a vydat se na zajímavé místo?

Stírací mapy pomohou uchovat zážitky

Které země už jste spolu navštívili? Kde mají nejlepší jídlo a jaká města jste už viděli? Tyto zážitky – a spoustu jiných – pomocí stírací mapy uchováte navždy. Mapa se bude nádherně vyjímat v kuchyni nebo obýváku v cestovatelské domácnosti, ale podobně snadné je sbalit ji do tubusu a vzít s sebou na další dobrodružství. Jednoduše vyberete mapu, která nejlépe odpovídá cestám obdarovaného cestovatele a pak už se můžete těšit z jeho radosti nebo obdivovat množství navštívených míst.

 

Bonus: čistě praktický dárek, který nezklame

Přece jen byste raději darovali něco praktického, co nemůže zklamat ani člověka, se kterým si nejste tak blízcí? Darovat cestovní polštářek (nejen) do letadla je sázkou na jistotu – hodit se bude každému cestovateli, obdarovaný si na vás na všech cestách vzpomene a navíc je neuvěřitelně pohodlný.

Už víte, čím obdarujete svého cestovatele? Pak nezapomeňte inspirovat přátele a sdílet článek na sociálních sítích 🙂

Související zboží: