Home Inspirace Když dojde inspirace – tipy na letošní Vánoce

Když dojde inspirace – tipy na letošní Vánoce

33
0

Asi každému se už někdy stalo, že po všech těch letech vybírání a shánění nejrůznějších dárků mu prostě došla inspirace. Potom už zbývají jen dvě možnosti – koupit první věc, co vám přijde pod ruku, nebo vyhlásit novinku: Vánoce bez dárků. Nebo se inspirovat našimi tipy na vánoční dárky, které jste ještě nikomu nekoupili, a skvěle vybrat každému ten jeho dárek!

3D puzzle Big benPokud jste v největším pokušení, koupit už po stopadesáté další obyčejné puzzle, protože nic originálnějšího prostě nevymyslíte, okamžitě si dejte myšlenkovou STOPku a popřemýšlejte o tom, jak by se dotyčnému líbily 3D puzzle. Skládačky, dostupné ve třech velikostech, fungují víceméně na stejném principu jako puzzle klasické: nemusíte nic stříhat, lepit… jen skládáte, ovšem trojrozměrně.

Po složení ovšem tyhle puzzle neskončí zpátky v krabici, pečlivě rozdrobené na všech původních 1 500 dílků. Stane se z nich funkční ozdoba domu nebo bytu a samozřejmě také důkaz zručnosti obdarovaného.

TIP: Pro opravdové mistry puzzlí doporučujeme Big Ben i s Westminsterským palácem v největší možné obtížnosti.

Taj Maha 3D puzzle 3D puzzle opera v sydney

3d puzzle jsou oblíbenou hračkou a stavebnicí zároveň, jsou dostupné v mnoha variantách

Chcete-li pořídit něco neskonale originálního, něco, u čeho si můžete být stoprocentně jisti, že to obdarovaný už nemá, a zároveň něco, čím všem vyrazíte dech – s Pouťovým strojkem na popcorn si můžete být jisti, že se vám to podaří. Originální doplněk/kuchyňský nástroj/vychytávka dokáže vytvořit z kukuřice popcorn mnohem zdravěji, než by se to kdy mohlo podařit mikrovlnné troubě.

Strojek na popkorn poutovy

Stylový puoťový stroj na popcorn

mpr repro cepiceRozhodně netradičním dárkem je pletená Repročepice se zabudovanou MP3. Funguje jednoduše – stačí k ní připojit mp3 nebo telefon a zabudovaná sluchátka budou majiteli hrát přímo do ouška. Není potřeba žádné napájení, žádná baterie ani žádná otravná sluchátka, která se zamotají, kdykoli k tomu mají příležitost. Čepice je navíc ideálním dárkem právě na zimu!

Pokud je i na Vánoce libo trochu retro stylu, potom nemůžeme poradit nic jiného, než Termo tričko. Barvy na tričku se mění pomocí teplotní magie, tedy působením tepla a umožňuje tak majiteli vytvářet na každý den jiný trendy vzor pomocí otisků. Obyčejné objetí tak nezůstane jen objetím, o poplácání po zádech ani nemluvě 🙂 Efekty trika si můžete prohlédnout také na tomto videu.

termo citlive tricko

Tričko měnící barvu vlivem teploty je rozhodně netradičním dárkem

O hudbě přímo do ouška už řeč byla, bylo by ovšem trochu nepraktické nosit čepici do postele. Pro ty, kteří rádi poslouchají hudbu i před usnutím, a brzdí je jen obavy, že by mohla rušit spolubydlící, tak přinášíme skvělou vychytávku: Hudební polštář. Má v sobě zabudované reproduktory, hudbu pouští právě „tak akorát“ a hodí se i na cesty. S tímto polštářkem můžete s klidným srdcem zamávat sluchátkům a přibalit jej do příruční tašky – nebo do peřin 🙂

hudebni polstar

Hudební polštář vám bude každou noc hrát do ouška 🙂

Spoustu dalších originálních dárečků (nejen) k Vánocům najdete na gifťáku! A pokud vám článek pomohl, nezapomeňte jej sdílet na sociálních sítích.