Home Inspirace Kdo si hraje nezlobí. 10 tipů na hračky pro malé i velké

Kdo si hraje nezlobí. 10 tipů na hračky pro malé i velké

96
0

Každý správný rodič ví, že pokud dokáže dítě vhodně zabavit, mile se odvděčí, minimálně ve formě chvíle klidu a pohody pro rodiče. A nemusí se jednat pouze o děti, které je potřeba zabavit, jsou to také dospělí lidé, kteří se bez hračiček rozhodně neobejdou. Podívejte se, jakými dary můžete potěšit vaše hravé kolegy, malé ratolesti nebo třeba vaši neposednou babičku s dědečkem.

banner do obchodu.png

Tip č. 1: Malování na zeď povoleno

Samolepky na zeď jsou perfektním dárkem pro všechny, kteří si rádi ozdobují stěny bytu či domu. Vymalovávací samolepky mají tu výhodu, že díky vlastnímu vybarvení obrázku můžete zvolené barvy plně přizpůsobit barevné kombinaci vašeho pokoje a zařízení. Dárek se hodí dětem k narozeninám nebo dospělé osobě třeba k svátku jako doprovodný dáreček či drobnost k hlavnímu dárku.

Samolepky a plakaty na vymalovavani na zed.png

Tip č. 2: Plyšový kamarád na cesty

Představte si babičku, která je doma stále sama a nemá si s kým promluvit. Nebo doma máte snad dítko, které nemá sourozence a chce si neustále s někým povídat? Tak v obou těchto případech můžete narozeninovou oslavu rozveselit touto skvělou žabkou, která opakuje každé slovo. Žabka se může stát milou společnicí všech osamělých lidiček, ale také roztomilým mazlíčkem vaše menšího či většího dítka.

mluvici zabka pro deti.png

Tip č. 3: Skákající pejsci

Je v práci nebo doma snad nuda? Nevíte si rady, jak vtipně obdarovat vašeho kolegy, jehož ruce jsou v neustálém pohybu? Pak můžete sáhnout po skvělém dárku ve formě skákacího pejska, který ze šéfova stolu udělá hotovou show!

skakajici natahovaci pejsek.jpg

Tip č. 4: Zahrajte se na kadeřníka

Tato úžasná hlava, která vyzdobí okno každé hospodyňky a zároveň dokáže i něco vypěstovat, se hodí jako dárek například pro babičku, ale také maminku nebo třeba tchýni. Můžete jej však využít také pro slečnu zahradnici. Díky této travnaté hlavě máte dárky ke jmeninám vyřešeny na docela dlouhou dobu.

travnata hlava travnak zviratka

Tip č. 5: Zaklepejte si s kastaněty

Perfektní dárek pro děti zabaví ratolesti na hodně dlouhou dobu, protože neuvěřitelně krásný klapavý zvuk jej může fascinovat třeba celý den. K tomu je vše v krásném a barevném provedení. O zábavu na narozeninové party je postaráno. Pozor, dárek se však hodí také do společnosti dospělých jedinců, třeba na gril party nebo svatbu, kde se třeba učinit hromadný, příjemně znějící zvuk!

kaskanety drevene hracky pro deti.jpg

Tip č. 6: I v bazénu můžete být originální

Nebuďte rozmrzelí a neoriginální! S touto bezvadnou čepicí budete neskutečně „in“ a stanete se oblíbení nejenom na táborech, kam můžete vyrazit jako vedoucí s úžasnou koupací čepicí, ale také doma, kde rozhodně potěšíte dítko i vašeho partnera pohledem na váš úžasný nový čepec. Můžete potěšit také všechny kolem sebe a čepičku dopřát vaší nejlepší kamarádce.

netradicni koupaci cepice dort.jpg

Tip č. 7: Vyrobte si vlastního hopíka

Mít vlastního hopíka není pouze snem dětí, ale také dospělých. Dovolte dětem i dospělým rozvíjet vlastní fantazii a dopřejte jim pár minutek vlastní tvorby. Duhový hopík bude brzy na světě a děti i dospělí si s ním mohou hrát třeba na zahradě. Je to skvělý dárek pro dospělé.

vyrobte si vlastniho hopika nebo skakalku.jpg

Tip č. 8: Zabavte se s vtipnými zvuky

Tak tohle musí mít každý, krabička vydávající různé zvuky je vhodná domů, na zahradu nebo třeba na cesty. Krabička obsahuje 16 tlačítek a každé z nich vydává jiný zvuk, třeba prdění, písknutí nebo tleskání. Uvidíte, že vaše dítě už nebude chtít nic jiného než si hrát s touto skvělou krabičkou.  Co takhle si krabičku ukrýt a na party vydávat zvuky tak, aby o tom ostatní nevěděli? Jak je vidět, krabička může i vhodný dárek pro dospělé.

sound krabicka s vtipnymi zvuky.jpg

Tip č. 9: Překonejte strach s Guatemalskou panenkou

Malá pozornost pro někoho, kdo pro nás něco hezkého učinil, by měla být samozřejmostí. Vybrat takovou drobnost může být velice jednoduché s touto panenkou strachu. A nejlepší na tom je, že nikdy nemůžete obdarovat dvě osoby stejnou panenkou. Překonat strach nebo vyplnit tajná přání pomůže panenka také větším či menším dětem, kterým může posloužit jako hezký talisman.

guatemalska panenka strachu.jpg

Tip č. 10: Tabule, kterou si nalepíte na zeď

Poznámek není nikdy dost, proto odborníci vyvinuly tuto skvělou tabuli, kterou můžete nalepit kamkoliv a zapisovat si, co je potřeba koupit nebo udělat. Naopak děti na ni mohou libovolně kreslit a čmárat a pak vše jednoduše vymazat.

nalepovaci tabule magneticka

Tolik úžasných věciček na jednom místě, to ani není možné! Je libo dárek pro děti nebo dospělé? V nabídce jsou však i další dárečky, které se hodí k narozeninám dětí či dospělých. Můžete je však využít také ke jmeninám, výročí nebo třeba jako doprovodný svatební dar.

banner kategorie

Související zboží:

wr_1 koupaci-cepice-pro-deti-zabka galileuv-teplomer-1