Home Inspirace Kamil je řidič z povolání, jaký dárek by ho potěšil

Kamil je řidič z povolání, jaký dárek by ho potěšil

78
0

Aby pro vás naše články byly stálým a spolehlivým zdrojem inspirace, přinášíme vám rozhovor, ve kterém se dozvíte, jak vybrat dárky profesionálnímu řidičovi. Na toto téma jsme vyzpovídali toho nejpovolanějšího – Kamila, třiatřicetiletého řidiče z povolání.

Dobrý den, Kamile. Povězte nám, na co by čtenáři měli myslet, když vybírají dárek řidičovi z povolání?

Nejhlavnější věcí, na kterou lidi často zapomínají, je to, že takový řidič se doma moc neohřeje. Je trochu zbytečné kupovat věci – dekorace domů nebo třeba pomůcky do kuchyně, když si jich člověk užije jednou za tři týdny.

 

A jak je to s praktickými věcmi, které si s sebou vzít můžete?

Ty samozřejmě potěší, nejvíce pokud jsou promyšlené a vážně je využívám. Myslím ale, že správný dárek by se neměl skládat jen z praktických věcí, dobrá je i drobnost pro radost, nebo třeba částečně jedlý dárek. Dortem rozhodně nepohrdnu!

Můžete našim čtenářům poradit, jaký dárek by Vás osobně potěšil?

Stiraci mapa svetaMě z vaší nabídky neskutečně zaujala Stírací mapa světa cestovní. Řídím i do zahraničí a je to fajn způsob, jak si udržet přehled, kde všude už jsem byl a které země bych ještě chtěl procestovat. Takový dárek by mě potěšil určitě.

Taky mě zaujaly Násadky na plechovky, líbily by se mi jako takové drobnosti ve všech barvách, klidně i jako část dárku. Netajím se tím, že si na cestě nemůžu jen tak popíjet nějakou cukrovou bombu z plechovky, protože mi většinou skončí na triku

Nasadky na plechovky

Neumíte pít nebo neradi pijete z plechovky? Žádný problém!

A jaké další produkty se hodí pro řidiče?

Jednoznačně nejlepší je Víceúčelový nůž! Takovou pomůcku na cestách využijete vždycky. Většinou zrovna něco potřebujete naléhavě otevřít nebo uříznout a nůž nebo benzinka nebo cokoliv jiného jak na potvoru nikde.

A několik skvělých drobností, které jsou na cestování jako stvořené, jsem u vás také objevil:

antistresovy micek mesh ballAntistresový míček je takovou nutností, kterou přímo neskutečně oceníte na protáhnutí a relaxací po dlouhé cestě. Občas člověk chce mačkat… a mačkat… a mačkat… a na to bohužel plechovka nebo jiný odpad nestačí.

Notýsek s kompasem nebo mapou asi může pro chlapa vypadat docela nepatřičně, ale stává se, že si nutně potřebujete něco poznamenat (a kdo by si kupoval něco takového jako notes, vždyť je to pro ženský…), ale nemáte kam. Zaujal mě hlavně provedením, kompas a mapka je přímo geniální.

teleskopicke drbatko na zada notes s kompasem nebo mapou
Drbátko na záda – teleskopické Notes s kompasem nebo mapou

Poslední tip je tak trochu ptákovinka, která mě ale pobavila a myslím si, že bych ji využíval. Je to teleskopické drbátko zad – občas prostě není lepšího pocitu, než když se člověk pořádně poškrábe na zádech… Spoustu dalších dárků nejen pro řidiče najdete na Gifťáku 🙂