Gadgets

Published on September 25th, 2017 | by Giftak.cz

0

Je to auto, nebo loď? Obojí! Konvertibilní „WaterCar“ je nejzábavnějším autem na planetě

Taky jste si občas (ať už v horkých letních dnech nebo když jste objížděli nějaké jezero) přáli, abyste se svým autem mohli i do vody? V tom případě pro vás máme dobrou zprávu – už o tom nemusíte jen snít. S konvertibilním autem WaterCar se tento nápad stává skutečností!

banner-do-obchodu

Pochází z Ameriky a výrobci jej nazývají „nejzábavnějším autem na planetě“. WaterCar na první pohled možná připomíná spíše odlehčený jeep nebo naopak vylepšené vodní šlapadlo. V realitě kombinuje prvky obou: stabilitu a výkon na silnici, které požadujeme od osobních aut, a zábavu i bezpečnost na vodě, na něž jsme zvyklí ze šlapadel. Auto je ideálním společníkem na letní dovolenou i do náročnějších terénů kombinovaných s vodními plochami.

Panther car

Příběh WaterCar se začal psát už v roce 1999, kdy si jeho tvůrci dali osobní výzvu: navrhnout nejrychlejší „obojživelné“ auto. A podařilo se! V roce 2010 si jejich výtvor vysloužil zápis do Guinnessovy knihy rekordů pod názvem Python. Po pokoření tohoto cíle se pozornost výrobců přesunula od rychlosti k pohodlí, bezpečí a spolehlivosti a začali vylepšovat svůj model, aby jej mohli nabídnout veřejnosti. A přesně tak vzniknul Panther, zábavné a spolehlivé auto.

panther car 2

Každý prodaný kus je vyráběn profesionálním týmem na míru, nikoli sériově. Výrobci si zakládají na unikátnosti jednotlivých kusů a na aktivní spolupráci se zákazníkem, co se týče vzhledu vozidla.

banner-do-obchodu

My takové iniciativě rozhodně fandíme a těší nás úspěch, jaký tento auto-gadget sklízí. A rozhodně budeme doufat, že se dočkáme i expanze na evropský trh! 🙂

Video

Související zboží:

 

auticko na slanou vodu solarni robot smartphone-projektor

Tags: , ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑