Home Inspirace Jdete na kolaudaci? Poradíme vám s výběrem dárku do nového bytu

Jdete na kolaudaci? Poradíme vám s výběrem dárku do nového bytu

520
0

Přestěhování a následná kolaudace nové domácnosti patří mezi oblíbené záminky pro oslavu. Dobrým zvykem je přivézt s sebou nejen něco ostřejšího k pití, ale také vhodný dárek. Pokud vás trápí, zda se trefíte do vkusu novopečeného obyvatele domu či bytu, máme pro vás pár tipů na skvělé a nadčasové dárky, které se stanou obdivovanou i užitečnou ozdobou každé domácnosti.

Úžasný stojan na víno

Tyto stojany na víno rozhodně nečeká smutný osud nechtěného dárku, protože jsou originální, praktické a ještě díky svému elegantnímu provedení dělají parádu.

kovovy drzak na vino auto.png

Kloboukovo-králičí pepřenka

Nejen milovníkům slavného večerníčku je určena stylová solnička a pepřenka králík v klobouku. Osolit si oběd ušákem a přidat pepř z jeho klobouku, to se prostě jen tak neomrzí. Pokud hledáte zaručený dárek pro vyznavače neotřelého designu, tahle dvojka z kvalitní keramiky je opravdu horký tip.

solnicka a peprenka zajic klobouk.png

Levitující polička

Neviditelná polička na knihy je další skvělou vychytávkou, které se těžko říká ne. A to ani obdarovaný nemusí být zapřisáhlý knihomol. Kovové tělo poličky spolehlivě drží tři šroubky, takže se s radostí ujme hned několika knih novopečeného majitele bytu či domu.

banner do obchodu.png

Hrnek volá S.O.S.

Potápějící se hrnek určitě nenechá chladným nikoho, kdo má alespoň trochu smysl pro humor a dovede ocenit originální nápad. Jeho dvě deci s přehledem pojmou ranní kávu nebo čaj. Elegantní a nadčasové jsou obě jeho barevné varianty – bílá i černá.

potapejici se hrnek.png

Dekorace, která poslouží

Kolaudační oslava nového bytu se bez trošky alkoholu dozajista neobejde. Přineste s sebou kromě lahvinky vína či basy piv také nádobu na zátky a víčka těchto lahví. A pozor – rozhodně nejde o jen tak nějakou nádobu, ale o originální dekoraci, které každý večírek přidá na kráse. Dřevěnou krabici s přihrádkami na víčka od piva a vína (a samozřejmě odpovídajícím potiskem) totiž stačí zavěsit do kuchyně či obýváku a pak už jen sbírat nové trofeje.

Nepostradatelný gadget pro fotbalové nadšence

A na závěr přidáváme ještě tip na dárek pro ty, kteří holdují kopané a bez svého oblíbeného sportu zkrátka nemůžou žít. Miniaturní fotbal na WC je pro všechny fotbalové fanoušky jako stvořený. Už se nebudou bát, že si zapomenou vzít telefon a budou tak muset počítat dlaždičky – zkrátka si střihnou jeden poločas své milované hry. Přineste proto na kolaudaci tento nepostradatelný gadget a uvidíte, že budete za hvězdy!

A to byla jen malá ochutnávka ze stovek skvělých dárků, které najdete na našem e-shopu Gifťák.cz. Zejména vám doporučujeme kategorii Doplňky do bytu.

banner kategorie.png

Související zboží:

kovovy drzak na vino.png neviditelna policka na knihy stolek-pod-notebook-laptop-do-postele