Home Dárky podle zájmů Jaký vybrat dárek k promoci

Jaký vybrat dárek k promoci

120
0

Máte doma absolventa vysoké školy a promoce se nezadržitelně blíží? Přemýšlíte, jaký dárek k promoci vybrat, ale nejste si jisti, který je ten správný? Vybrali jsme pro vás několik tipů na dárky k promoci pro ženy i muže, které se osvědčily.

Jak na to

Zkuste se zamyslet, jaké záliby má budoucí vysokoškolák nebo vysokoškolačka. Je to cestovatelka, která se těší, až se po promoci odmění cestou ciziny? Nebo je to nadšený sportovec golfista a tráví všechny volné dny na greenu? Nebo se nemůže odtrhnout od svého notebooku ani v posteli? Má rád nebo ráda dobré víno? A což teprve dopřát jim po vysokoškolských studiích pravidelnou masáž? Dnešní vysokoškoláci mají rádi dobré a chytré věci, ať už jsou to milovníci vína nebo technologičtí nadšenci. Nemusíte jim zrovna kupovat cestu kolem světa ani drahé golfové vybavení nebo nejnovější notebook. Bude úplně stačit, když jim vaše dárky k promoci budou jejich záliby připomínat.

banner do obchodu.png

Dárek k promoci pro cestovatelku nebo cestovatele

Příprava k promoci byla náročná a oni neměli ani chvíli času přemýšlet, kam by se nejraději vydali. Ulehčete jim to třeba stírací mapou světa. Mohou si ji pověsit na viditelné místo a mít stále na očích. Bude jim to připomínat jejich cestovatelské plány. Každé místo, které navštíví, si do mapy jednoduše vyznačí.

stiraci-mapa-deluxe

Zapálený golfista si svůj koníček může nosit všude s sebou

Každého vysokoškoláka čeká další životní etapa v podobě pracovní kariéry a golfové propisky se budou vašim golfistům hrdě vyjímat na pracovním stole nebo v pracovní tašce. Při každém podpisu dají všem jasně najevo, jaké záliby mají v jejich životě místo. A ušetří jim tak zbytečné otázky při pracovních pohovorech.

Promovaní inženýři ocení sadu na víno

Víno je velkým trendem a dávnou jsou ty tam ty doby, kdy se pilo všechno co teklo. Dnešní vysokoškolák se dokáže dobře orientovat v oblasti vín a sada na víno se mu bude hodit i jako výbava do nové domácnosti.

set vina darek pro muze

Po rocích dřiny je potřeba odpočinek. Třeba lávová masáž…

Snad neexistuje člověk, který by neměl rád masáž, wellness, odpočinek… a z neustálého učení navíc pořádně bolí záda! Tak vyjádřete pochopení a trochu soucitu a pořiďte masážní odměnu – dárkovou sadu s lávovými kameny. Snad nic na bolavá záda a unavený krk nepomůže tolik, jako troška kvalitního tepla 🙂 A čerstvý absolvent nebo čerstvá absolventka takový dárek určitě nadšeně ocení… třeba i s první testovací masáží.

horke lavove kameny

Stylový dárek pro pracanty

Bez notebooku naši vysokoškoláci snad ani nevyjdou z domu. A ten váš si ho bere i do postele a nedá na něj dopustit? Stolek pro notebook do postele je úžasným dárkem k promoci a má styl. Je opravdu kvalitně propracovaný, a má dokonce odvětrávací otvory. Je z bambusového dřeva, dá se zvednout a má nastavitelné nohy. Všem pracantům se stane společníkem i při dobré snídani. Pak zase mohou pokračovat v práci.

stolek-pod-notebook-do-postele

Jak vidíte, pro každého se najde pěkný i zároveň užitečný dárek, který obdarovaný ocení ještě dlouhou dobu po promoci.

banner kategorie.png

Související zboží:

stolek pod notebook-1.png horke kameny sada1.png držák na víno auto-1.png