Home Dárky podle zájmů Jaký je nejoriginálnější dárek pro cestovatele? Stírací mapa!

Jaký je nejoriginálnější dárek pro cestovatele? Stírací mapa!

0
Jaký je nejoriginálnější dárek pro cestovatele? Stírací mapa!

Pokud se chystáte obdarovat vášnivého cestovatele a nemáte dost financí na zakoupení zájezdu na Seychely, nezoufejte! Úsměv na tváři obdarovaného snadno vykouzlíte originálním cenově dostupným darem v podobě stírací mapy. A protože je na Gifťáku k mání hned několik verzí stíracích map, připravili jsme jejich vzájemné srovnání. To abychom se v nich náhodou neztratili.

Stírací mapa světa

Rozměry (42 x 30 cm) tuto stírací mapu světa řadí spíše mezi „skladnější“ mapy. Je jako stvořená k tomu, aby dělala svému majiteli společníka přímo na jeho dobrodružných výpravách kolem světa. Umožňuje cestovateli seškrábnout každou navštívenou zemi ještě na jejím území. Mapa je navíc oboustranná. A co že na druhé straně najdete? Je zde prázdná mapa pro zaznačení trasy a místo pro nalepení fotky „před“ a „po“ spolu s místem pro fotografii nejlepšího člověka, na kterého odvážný světoběžník při svých toulkách narazil.

Stiraci mapa sveta cestovni.jpg

Stírací mapa světa XL

Jak je již z názvu patrné, tahle mapa není žádný drobeček. S rozměry 82 x 56 cm v ní může číst i prababička, která věčně marně hledá brýle. Velikost zaručuje přehlednost a zároveň nepřehlédnutelnost, stane se chloubou svého majitele a královnou bytových doplňků. Navíc přisladí hořkosladký návrat z dovolené – každý se přece těší, až si vystaví další trofej!

Stiraci mapa sveta XL

Stírací mapa světa DELUXE

Pokud si nedokážete představit, jak z obyčejné mapy udělat mapu luxusní, nenechte si ujít pohled na stírací mapu světa DELUXE. Tak, jako žena pozná rozdíl mezi obyčejnou kabelkou a kabelkou od Armaniho, cestovatel pozná rozdíl mezi turistickou mapou a mapou DELUXE. Její rozměr 82,5 x 59,5 cm je strhující, její design dechberoucí. Vskutku luxusní dárek pro každého milovníka cestování.

Stiraci mapa sveta deluxe.jpg

Stírací mapa světa DELUXE cestovní

Na účet mladšího brášky (42 x 30 cm) výše zmíněné mapy DELUXE by se hodilo pronést, že je „malej, ale šikovnej“. Neztrácí nic na originalitě ani kráse, a o co je menší, o to je praktičtější. Cestovatel může vláčet tuto mapu cestou necestou, pro ochranu před nepříznivými vlivy má totiž k dispozici dárkový tubus. Londýn – déšť, Paříž – slunce, Berlín – vítr, a cestovní mapa DELUXE vypadá pořád perfektně!

Stiraci mapa sveta deluxe

Stírací mapa světa Platinum edition

Pravý módní doplněk pro zeď každého cestovatele, to je stírací mapa, ve které se snoubí luxus a elegance. Jednotlivá místa jsou vyvedena v chladných odstínech modré a zelené a potažená stíratelnou stříbrnou vrstvou. Každou navštívenou zemi (či její část) si tak můžete setřít a tím udržovat perfektní přehled o všech navštívených destinacích. S orientací vám pomohou nejen jasně znázorněné hranice, ale také časová pásma, která jsou na mapě vyznačena.

Stiraci mapa sveta platinum.jpg

Stírací mapa světa Ocean Edition

Nový typ mezi stíracími mapami je úžasně propracovaná mapa na průhledné fólii. Moře a oceány jsou barevně odstupňové podle hloubky, což tvoří krásný 3D efekt. A nejenom graficky jsou oceány zvýrazněny, ale jsou zde i popisy se všemi detaily.

Stiraci mapa sveta ocean edition.jpg

Stírací mapa světa Clear Edition

Líbí se vám koncept stíracích map světa, ale necestujete tolik a bojíte se, že by mapa stále zela prázdnotou? Pak rozhodně musíte mít mapu, která funguje přesně naopak. Proč byste si měli transparentní edici stírací mapy zamilovat?

Stírací vrstva u tohoto plakátu neskrývá všechny barvy duhy, které teprve čekají na své odhalení. Namísto toho po seškrábání stříbrné barvy naleznete transparentní materiál – fólii, ze které je tato mapa vyrobena. Co to znamená v praxi? Z navštívených zemí se stanou „bílá místa“ a jednoduše tak „zmizí“ z vyobrazeného světa, zatímco ty nenavštívené budou zářit a lákat vás k naplánování výletu.

Stiraci mapa sveta clear edition.jpg

Která ze stíracích map by se nejvíc líbila právě vám? Podělte se o názor na sociálních sítích.