Home Dárky podle věku Jaký dárek k šedesátinám? Takový, který vzbudí aktivitu!

Jaký dárek k šedesátinám? Takový, který vzbudí aktivitu!

0
Jaký dárek k šedesátinám? Takový, který vzbudí aktivitu!

Hledáte dárek k šedesátinám pro někoho blízkého a nejste si jisti, co bude nejlepší volbou? Pak zapomeňte na předsudky a pocity typu „člověk je v šedesáti neaktivní a nemohoucí“ a namísto toho vyberte dárečky, které vzbudí aktivitu, zabaví a pobaví.

A jak se takové dárečky vybírají? Nechte se inspirovat našimi tipy a nápady!

Hry typu „dostaň kuličku do cíle“ už hrála většina z nás, ať už v té staromódní plastové verzi s bludištěm, nebo nápaditější a zapeklitější na smartphonu. Není to ovšem jen legrácka na zkrácení dlouhé chvíle, rozvíjí totiž jemnou motoriku, trpělivost, intelekt či zrak. Proto neváhejte a pořiďte Magical intellect ball, kuličku s celkem 208 překážkami, bezpečně uzavřenou v plastové kouli. Můžete si být jisti, že takový dárek udělá radost i pobaví!

Intellectball.png

Kreativní zábava uvolňuje stres!

Obdarováváte-li někoho, v němž dřímá umělecký duch a kreativní mysl, nadchněte ho s kreativní hračkou Magnetická skulptura! Díky silnému magnetu a drobným kovovým částečkám zabaví na dlouhé hodiny vytvářením nejrůznějších náhodných vzorů i promyšlených uměleckých děl. Na to, jak tento gadget funguje, se můžete podívat na tomto videu.

banner do obchodu.png

Milovníka puzzlí, hádanek a skládaček zase nadchnete 3D Eiffelovou věží, která se stane dominantou obýváku, stejně jako je pravá Eiffelovka dominantou Paříže – ovšem až poté, co si ji oslavenec složí! 3D puzzle se ovšem, jak už název napovídá, neskládají nudně v jedné rovině, ale budou se s každým dalším dílkem tyčit výš a výš, dokud nedosáhnou téměř osmdesáti centimetrů. A to už je docela obdivuhodná výška – a obdivuhodný výkon 🙂

3d_puzzle eiffelova vez

Bláznivé hračky potěší dědečka i vnuka

Pokud vymýšlíte dárek dědečkovi, který všechny nové hračky vyzkouší dřív, než to stihne jeho vnuk, a dělá mu upřímnou radost malování křídou na chodník společně s vnučkou, možná je načase pořídit mu vlastní hračku. Moderní Bublifuk Bubble blaster je skvělým vtípkem, díky kterému se obdarovaný bude cítit zase mladě. Konec zdlouhavému foukání, teď stačí jen vložit baterky a zmáčknout tlačítko!

Spoustu další dárkové inspirace i gadgety, které si prostě nesmíte nechat ujít, najdete na Gifťáku! 🙂

banner do obchodu muzi

Související zboží:

intellect ball.png houbarsky-set-1 3D puzzle chram vasila blazeneho velky