Home Dárky podle věku Jakou malou pozorností potěšit spolužačku nebo kamarádku?

Jakou malou pozorností potěšit spolužačku nebo kamarádku?

96
0

Vaše spolužačka slaví jmeniny a vy nevíte, jakou maličkostí jí udělat radost?

Sovy jsou nejen symbolem moudrosti, ale také vtipným a netypickým módním doplňkem, ať už jako šperk na krku, motiv na oblečení, nebo třeba pestrobarevný přívěšek na klíče.

S výraznou a nepřehlédnutelnou sovičkou připevněnou na svazek klíčů se už Vaší kamarádce nikdy nestane, že by musela dlouho lovit ve své kabelce a nemohla nahmatat klíč od bytu nebo že by někam založila klíčky od auta, neboť tato roztomilá sovička je k nepřehlédnutí!

Výstřižek2

A věc, která se vaší spolužačce nebo kamarádce bude hodit všude na cestách, a přijde jí vhod i za předpokladu, že se občas vrací domů za tmy, je drobná Beruška na klíče s LED svítilnou. Přívěsek je lehký a poměrně malý, takže nezabere v kabelce moc místa, přesto je plně využitelný jako svítilna. Zdrojem energie je malá baterečka, která je součástí balení.

Pokud je Vaše známá neustále v jednom kole a práce jí nedá spát, určitě jí přijde vhod něco, kam si kdykoliv, kdekoliv a hlavně rychle bude moc zaznamenat důležité věci! Zápisníček ve tvaru sandálky můžete pořídit v mnoha různých barvách a hodí se pro zapisování nahodilých poznámek, nebo třeba termínů a dat schůzek, které je třeba neprodleně zaznamenat.

Dárek, který má mimo jiné i ryze praktické využití, je efektní Propiska s ptáčkem, jejíž design připomíná dřevěnou větvičku. Propiska je vyrobena z plastu, tudíž je lehká a dá se nosit všude s sebou a obdarovaná ji tak může mít vždy v pohotovosti a připravenou zaznamenávat důležité věci! Vybrat si můžete ze čtyř druhů ptáčků – sýkorku, červenku, čížka nebo pěnkavu.

Výstřižek3

A pokud je Vaše spolužačka hravým a krášlivým typem ženy, nepohrdne voňavým leskem na rty! Hodí se jako rychlý pomocník do kabelky, kosmetické taštičky nebo k zrcadlu na noční stolek, kde bude zároveň sloužit jako vtipná dekorace. Lesk na rty kačenka je k dostání ve čtyřech různých provedeních, barvách a vzorech – růžové se srdíčky, typické žluté, fuchsiové růžové a bílé se srdíčky a ve třech příchutích, kde si můžete vybrat buď sladkou vanilku nebo originální vůni ovocného punče nebo sladkou malinovou. Nesejde na tom, jestli tímto rychlým pomocníkem pro barevné a lesklé rty obdarujete mladší nebo starší parádnici, ocení jej ženy i dívky kteréhokoliv věku!

Jestli je Vaše známá obrýlená kráska a ještě ke všemu milovnice roztomilých mazlíčků, máte vyhráno! Obal na brýle se zvířaty je roztomilým dárkem s motivy několika ras psů, od boxera, kokršpaněla až po retrívra, a koček. Všechna zvířata mají samozřejmě na nose černé výrazné brýle! No není tohle ten pravý, stylový a trefný dárek, který jste hledali?

Obaly na brýle se zvířátky

Zaujaly Vás naše tipy? Podělte se o ně i se svými přáteli, neváhejte a sdílejte náš článek na facebooku!