Home Novinky Jaké jsou novinky na Gifťáku? Spousta nových dárků, které jinde nenajdete

Jaké jsou novinky na Gifťáku? Spousta nových dárků, které jinde nenajdete

25
0

Na stránkách našeho obchodu pravidelně naleznete nově vystavěné zboží, které potěší nejednoho milovníka vtipných gadgetů, vychytávek a bláznivých věcí. S přicházejícími prázdninami se i k nám do obchodu dostává několik novinek, se kterými v průběhu parného léta potěšíte snad každého. 

Povinností je tudíž zmínit například již započatou grilovací sezonu, kterou můžete podpořit grilovací zástěrou s pivním pásem. Zástěra se jeví jako skvělý dárek každému, kdo rád pořádá zahradní party a rád tráví léto ve společnosti své rodiny a přátel. Nebo pásem plným vychlazených plechovek připnutém na svém těle můžete zapůsobit na své hosty Vy sami!

Letní večírek lze navíc příjemně ozvláštnit retro nápojovou pumpou. Koneckonců rozlévat nápoje přímo z pet lahví je otravné a příliš fádní… A klasické sklenice můžete nahradit originální alternativou – retro zavařovačkami s brčkem.

Dokonalost letního večera může narušit už jen hmyz. Teleskopická plácačka na mouchy Vám však pomůže vyřešit tyto nepříjemné problémy. A pokud nejste fanouškem adrenalinového lovu létajícího hmyzu, v naší nabídce naleznete také sadu pro nenáročné vypěstování masožravky. Můžete tak nechat rostlinu lovit za Vás.

Jako dárek můžete nehledě na roční období v průběhu celého roku pořídit stylové panáky ve tvaru lebky nebo stojan na víno s moderním znázorněním golfisty.

originalni drzak na vino golfista

I tentokrát jsme při výběru nového zboží mysleli i na ty nejmenší. Do naší nabídky přibyla dětská body s nejrůznějšími nápisy plně vystihujícími náladu vašich ratolestí i jejich rodičů, kteří disponují řádnou dávkou smyslu pro humor! K nákupu jednoho z roztomilých bodyček se nabízí i legrační dudlík s knírem. A z Vašeho malého pokladu bude rázem velký fešák!

Máte zájem o další z gifťáckých novinek? Neváhejte a prohlédněte si kategorii novinky.

Související zboží:

grilovaci zastera detail napojova pumpa detail panaky lebky ze skla detail