Home Inspirace Jak uspořádat dětskou párty

Jak uspořádat dětskou párty

0
Jak uspořádat dětskou párty

Pořádáte pro svého potomka narozeninovou oslavu, přespávačku nebo jinou dětskou párty? Pak je samozřejmostí, že chcete, aby to byla párty, o které si budou ještě po letech poštěkávat psi v celém městě a na kterou sousedé jen tak nezapomenou – přiznejme si to, někdy jsou ty dětské oslavy důležitější než dospělácké 🙂 Jak to ale udělat?

Párty musí být pečlivě plánovaná

Samozřejmě nemusíte vypracovávat minutový plán od příchodu prvního hosta až do snědení posledního drobečku – bohatě stačí, když zajistíte, aby se děti nezačaly nudit. Vyplatí se mít v záloze i nějaký rezervní program pro případ, že se změní počasí nebo cokoliv nevyjde úplně přesně.

Zaměřte se na dekorace

Vystrelovaci konfetyNa povedené párty se musí být neustále na co koukat. Nudné obrazy, sochy, fotky z dovolené nebo taky seriálové hrdiny v televizi můžete rozsvítit nalepovacími vousy, které se ve tmě mění v duhovou podívanou. Navečer zase překvapíte vystřelovacími konfetami. Vrcholem programu může být – no, ohňostroje raději necháme být – klasický vtípek ve formě nesfouknutelných svíček. Schválně, kdo první vyřeší záhadu plamene?

Vymyslete ten nejlepší program

Klasické dětské hry byly vždycky nudné, trapné, pro moc nebo naopak málo lidí a stejně už si je ani nepamatujete? Tak si s nimi nelamte hlavu! Proč nutit děti do programu od dospělých?! Stačí nakoupit správné ptákovinky, hračky a jiné propriety a děti se zvládnou zabavit i samy.

velky obri bublifuk

Menší děti nadchnete bublifuky. Můžete vybírat z malých (pro hosty) a velkého, který nápadně připomíná světelný meč (se kterým si zcela jistě a rád poradí oslavenec). A pak už stačí zvolat kouzelnou větu: „Kdo zvládne nafoukat největší/nejlepší/nejbarevnější bublinu, ten dostane kousek dortu navíc!“ a uvidíte, že žádné z dětí nezůstane nečinné.

(Vy jim můžete soutěž okořenit pořízením bublifukové pistole, která chrlí bubliny, jako by jí za to platili.)

Mladší slečny se zase s povděkem na chvíli usadí a budou se pokojně věnovat klasické ženské činnosti – pletení. (Nebojte, nemusíte hledat ve skříni pletací jehlice.) BOOM gumiček Loom Bands možná už trochu opadl, ale i přesto je jejich obliba stále ještě docela velká.

barevne laky na vlasyPokud si večírek poručil potomek už poněkud odrostlejší, bublinky možná tak úplně neocení. Proto se vyzbrojte Barevnými laky na vlasy! Dívky se zavřou v koupelně, kde stráví poklidnou noc zkoušením nových a nových účesů, zatímco chlapce nadchnete nabídkou smývatelného grafitti.

Neopomíjejte ani drobnosti

Základy máte za sebou (výborné jídlo, pestré pití a dobrou hudbu snad nemá cenu ani zmiňovat), ale tím přípravy té ideální párty nekončí. Pokud chcete, aby byl dětský večírek doopravdy na sto procent povedený, nenechte se zaskočit ani drobnostmi:

Máte doma bazén? Výborně! Tak zapomeňte na nudné koupání v obyčejné vodě a změňte vodu na želatinu pomocí kouzelného prášku Gelli Baff. Skočit do vody je v létě více než příjemný zážitek; skočit do želatiny je nicméně zážitek neopakovatelný!

Už jste nakoupili dost brček? Ne? Tak se na ně vykašlete a zkuste něco mnohem šílenějšího! Třeba Pijící brýle, díky kterým můžete sledovat tekutinu, protékající kolem vaší hlavy… nosu… očí… uší… až do pusy. Tyto brýle jsou totiž vyrobeny z jednoho dlooooouuuhatánského brčka.

Bude pantomima? Případně podobná hra, nebo prosté napodobování druhých? Znásobte zábavu díky nalepovacím knírům! Ty vás během několika krátkých vteřin změní třeba v Casanovu nebo El Bandita.

Nalepovaci kniry a knirky

Nalepovací knírky

Co si děti odnesou? Fotky? Prosímvás, nějaké to DVDčko je dnes už samozřejmostí. Nebylo by ale pěkné, nechat jim ještě jinou památku na skvěle prožitý večer? Svítící náramky jsou již takovou památkovou klasikou, které letěly snad ještě v minulém tisíciletí, a ani vy jimi nic nezkazíte! Cítíte-li se o stupeň originálněji, není nic snazšího, než se zásobit Párty brýlemi! Co myslíte, bude oblíbenější motiv srdce, rtů nebo třeba kytary?

Bryle na party

Pořádáte párty? Nebo ji pořádá někdo ve vašem okolí? Nebo vás článek prostě jen zaujal? Neváhejte a sdílejte jej na Facebooku!