Home Dárky pro muže Jak vybrat valentýnský dárek pro něj

Jak vybrat valentýnský dárek pro něj

69
0

Do Valentýna sice ještě zbývá nějaký ten pátek, není ovšem nad to být včas připraven. Obzvlášť v případě, že obdarovaným se má stát příslušník mužského pohlaví. Právě hledání dárku pro muže se pro nás ženy často stává zdrojem stresu a nejistoty. A u Valentýna to platí dvojnásob. Tak si ušetřete vrásky a podívejte se na tipy na pravé valentýnské dárky pro pravé chlapy.

Kdo si hraje, nezlobí

Stereotypu ve vztahu snadno zabráníte pořízením hry s přídomkem „pouze pro dospělé“ Sladké hříčky. Hra obsahuje karty s erotickými úkoly, fixu s jedlou náplní, pouta s kožíškem a další příslušenství, které fantazii meze neklade. Sladké hrátky jsou ideálním doplňkem pro večer ve dvou, když už filmy a popcorn omrzí.

Profesionál

Velice praktickou pomůckou pro romantické večery ve dvou je dárkový set na víno v láhvi. Vám zajistí pohodlný přísun lahodné sklenky vína a vašemu partnerovi zase pocit profesionality, který je pro muže stejně nepostradatelný jako víno, ženy nebo zpěv.

Když zvony zvoní

zvonecek na sexDalším ze série praktických až nepostradatelných dárků je zvoneček na sex. Ten bude partnerovi k užitku v případě, kdy byste snad nabyla mylného dojmu, že pro ten den již sexuálním hrátkám odzvonilo. Tento dárek vyniká svou originalitou, vtipem a v neposlední řadě také nízkou cenou.

Darujte ten nejkrásnější dárek

Bezpochyby nejkrásnějším dárkem pro svého milého jste vy sama. Zkuste ho překvapit tím nejoriginálnějším dárkem – sexy dárkovou mašlí, do které se jednoduše zabalíte. Rozbalení pak není žádný kumšt, saténová stuha je velice hebká na dotyk a k jejímu rozvázání stačí jediné zatáhnutí.

sexy darkova maslesexy dárková mašle je hezký romantický dárek

Hrnek to řekne za vás

hrnek i love you miluji teAby váš miláček nezapomínal, co pro vás znamená, darujte mu hrnek s nápisem I love you. Ať už vás od sebe bude při pití čaje dělit sedmero hor a řek, nebo jen pár kilometrů, určitě vašeho partnera ranní čaj zahřeje ještě o stupínek víc, bude-li jej pít z hrníčku, který jste mu darovala z lásky.

Kam dál?

Desítky dalších romantických dárků pro muže i ženy a to nejen k valentýnu najdete na stránkách giftak.cz.