Home Inspirace Jak se naučit vybírat super dárky

Jak se naučit vybírat super dárky

31
0

Pokud se rozplýváte blahem nad ponožkami, pěnou na holení a novým pyžamem, dál už ani nečtěte. Tento jednoduchý pětibodový návod je totiž určený těm, kdo na sobě v oblasti dárků chtějí opravdu zapracovat a touží se stát mistry v obdarovávání. Jak toho docílit? Seznamte se se superdárky!

Pravidlo č. 1: Super dárek je dárek na míru

Můžete vybrat sebeúžasnější vychytávku, ale když se netrefíte do vkusu obdarovaného, dočkáte se leda rozpačitého úsměvu. Pokud si nejste jistí svými znalostmi jeho libůstek, snadná pomoc. Projděte jeho facebookový profil, nenápadně se ho vyptejte a nebo se poraďte s jeho blízkými či kamarády.

Pravidlo č. 2: Super dárky jsou IN

Buďme upřímní, koho potěší, když dostane něco, co „frčelo“ naposledy před deseti lety? Proto si vždy ověřte, zda nekupujete propadák, na který se roky prášilo kdesi ve skladu. V případě gumiček Loom Bands, kterým momentálně propadly miliony dětí, ale i dospělých po celém světě, se takového fiaska bát rozhodně nemusíte. Se speciální sadou, která kromě tisíců gumiček obsahuje dva stavy, háček i stylové přívěsky, je výroba nejjednoduššího náramku otázkou pár minut. A než obdarovaný vyzkouší všechny vzory a barevné kombinace, zabere mu to celé měsíce. Že nejste zrovna fanoušek všeho, co je in? Nevadí, čtěte dál.

 loom bands velka sada 4400ks

Gumičky loom bands velká sada 

Pravidlo č. 3: Super dárek má něco navíc

K velmi oblíbeným dárkům patří ty, které se tváří jako naprosto obyčejné věci. Ale mají své tajemství. Proč někomu dávat brýle, když vidí jak ostříž? Třeba proto, že jejich elegantní černé obroučky ukrývají LED osvětlení. Ideální, když vám vypoví služby pojistky. Na rozdíl od baterky máte volné obě ruce. A co teprve, pokud je jeden z páru „sova“, která neusne bez čtenářské seance. Brýle s LED osvětlením využijete také při cestování, když se vám nebude chtít v setmělém letadle, vlaku či autobusu rušit spolucestující. Pokud něco takového považujete za slabý odvar, bude se vám líbit následující bod.

bryle s osvetlenim

Oblíbené brýle s LED osvětlením

Pravidlo č. 4: Super dárek šokuje

budik tajny agentA teď upřímně – kdo z kluků nikdy nechtěl kouzelné hodinky nebo nadupané auto Jamese Bonda? Hádám, že možná dokonce i některé slečny občas zatoužily po jeho úžasných hračkách. A právě takové jsou superdárky – dokážou šokovat. Kdo by třeba tušil, že ho  budík Secret agent ve tvaru pistole nejen ráno probere z mrákot, ale po zmáčknutí spouště na nejbližší zdi zobrazí aktuální čas? K dokonalosti večera pak už zbývá jen vodka s Martiny – Protřepat, nemíchat! Že ani tohle není váš styl? Dobře, pokračujte dál.

Pravidlo č. 5: Super dárek dá zabrat mozkovně

Obracene hodiny cervene

Pokud jste spíše intelektuálně zaměření a nepotřebujete být in, šokovat ani hledat vychytávky, určitě se vám bude zamlouvat, když dárek trochu provětrá mozkové závity obdarovaného. Rubikovy kostky jsou už ale dávno pasé. Mnohem zajímavější je soustavný trénink. Spolehlivě ho zajistí třeba obrácené hodiny, jejichž ciferník je zrcadlově převrácený a ručičky se točí v protisměru. Díky svému kvalitnímu zpracování tento originální kousek zapadne do domácnosti i kanceláře. Na výběr je černá a červená varianta.

Nestačilo? Na Gifťák.cz najdete spoustu dalších dárků s nápadem, které jste si zatím ani neuměli představit. Ty úplně nejlepší z nich jsme vybrali do e-booku, který si můžete stáhnout zde.