Home Dárky pro ženy Jak rychle vybrat vhodný dáreček ke Dni matek

Jak rychle vybrat vhodný dáreček ke Dni matek

8
0

Ať jsme si to ochotní přiznat, nebo ne, matky jsou i přes všechny své věčné rady a zbytečné obavy stěžejními postavami našich životů. Koneckonců, když je nejhůř, kam si nakonec jdeme pro radu? A Den matek je tu od toho, abychom jim alespoň symbolicky poděkovali za ty roky, které strávily naší více či méně vydařenou výchovou. Pokud dumáte, čím své mamince osmého května udělat radost, máme pro vás pár tipů, jak rychle vybrat dárek, na který jen tak nezapomene.

Hlavně prakticky

Matky bývají velmi prakticky založené. Květiny vadnou, po čokoládě se přibírá, ale takový držák na knihy zjednoduší každodenní manipulaci s obří kuchařkou či čtení v posteli, ve vaně, při cestování i na prosluněné pláži. Kromě knihy se na něm navíc může uvelebit také tablet nebo čtečka.

drzak na knihu

držák na knížku – lehátko

Hlavně krásně

Ženy přirozeně tíhnou ke krásným  věcem a rády se jimi obklopují. Třeba takový elegantní levitující hrnek se stane chloubou každé kuchyně nebo pracovního stolu. Po tomto bílém keramickém krasavci navíc na nábytku nezůstanou nevítaná kolečka, která s oblibou vyrábí horká dna klasických hrnků.

 levitujici hrnek

 levitující hrnek

Hlavně s nápadem

I na první pohled fádní dárek může mít své tajemství. Třeba záložky do knihy s magnetem nejen, že zůstanou přesně tam, kde mají, ale díky důmyslné konstrukci je hlavně nemusíte pořád složitě přendávat. Vrchní zahnutá část se automaticky přesune na poslední čtenou stránku, což ocení zejména ti, kdo si rádi čtou v autobuse nebo tramvaji a občas u toho zapomenou na čas. Šikovné záložky jsou k mání v mnoha krásných designech – roslinném, kočičím, sloním i chobotnicovém.

 Zalozka do knihy s magnetem

záložka do knihy s magnetem – slon

Hlavně v klidu

Nejdřív vlastní děti a pak vnoučata – matky si jen tak neoddechnou. Luxusní koupelová želatina s krásnou levandulovou vůni ale dokáže zklidnit i ty nejstarostlivější mamky. Zatímco pokožku hýčkají želatinové kuličky, aromaterapeutické oleje z levandule a bergamontu se postarají o navození relaxační atmosféry. Koupel uvolňuje klouby a svaly, změkčuje tvrdou kůži, čistí pokožku a želatina udrží lázeň příjemně teplou až třikrát déle než samotná voda.

 koupelova zelatina

Koupelová želatina

Hlavně s květinou

Pokud prostě máte Den matek neoddiskutovatelně spjatý s květinovým dárkem, možná by nebylo od věci sáhnout po něčem méně obvyklém. A také trvalejším. Například po jedné ze sad Grow it, s níž si vlastní květ jednoduše vypěstuje i ten, kdo si jinak troufne leda na kaktusy. Kromě oblíbené růže můžete maminku potěšit třeba léčivým heřmánkem nebo sedmikráskou.

 grow it sedmikraska

Už jste našli svého dárkového šampiona pro Den matek? Pokud vám naše tipy nestačily, pokračujte na Gifťák, kde najdete celou kategorii dárků vybraných speciálně pro ženy.