Home Jak vybrat dárek Jak naplánovat dětskou párty a nezbláznit se: 6 kroků k vydařené oslavě narozenin

Jak naplánovat dětskou párty a nezbláznit se: 6 kroků k vydařené oslavě narozenin

0
Jak naplánovat dětskou párty a nezbláznit se: 6 kroků k vydařené oslavě narozenin

Má to tři slova, opakuje se to každý rok a rodiče to přivádí k šílenství. Co je to? Takto nějak by mohla znít hádanka, která by popisovala dětskou narozeninovou oslavu. Tyto události se totiž mohou změnit v noční můru až podezřele snadno. Když je ale pečlivě naplánujete, zjistíte, že to vůbec není tak hrozné, jak se zdá. Držte se našeho návodu a uvidíte, že narozeninová oslava vašeho potomka bude hračka!

Jídlo je základ

Jaká by to byla narozeninová oslava bez dobrého jídla? Nic nepodceňte a pohoštění si raději připravte předem – nespoléhejte na to, že večeři doděláte během oslavy. Nikdy totiž nevíte, jakou situaci budete muset zachraňovat. A nezapomeňte dort uschovat co nejdále od nenechavých dětských ručiček – alespoň do jeho nakrojení.

Pokud se oslava koná v létě, rozhodně doporučujeme zásobit se i zmrzlinou. Tu můžete koupit, anebo si lepší a zdravější verzi vyrobit se sadou formiček na ledňáky. Pokud navíc do tvorby zapojíte malého oslavence, uvidíte, jakou mu uděláte radost!

Dáreček pro každého účastníka

Rozbalování dárků je pro malé hosty tak trochu smutným momentem – jejich kamarád nebo kamarádka má kolem sebe hromadu hraček a drobností pro radost, zatímco oni nedostali nic. Závisti a tahanicím o hračky nejlépe předejdete tak, že každému z účastníků oslavy taky přichystáte malý dárek. Co třeba párty brýle, které budou sloužit jako zábavný doplněk i legrační vzpomínka?

Nezapomeňte na dekorace

Víte, bez čeho se taková správná oslava neobejde? Bez dekorací – zejména pak bez balonků! To, co jsou v dospěláckém světě značkové lodičky, hodinky a auta, znamenají pro děti balonky. Kdo má zlaté nebo vzorované, ten se automaticky stává králem všech oslav. Vyzdobit interiér můžete třeba originálními balonky se zvířátky, které jsou úžasně vtipné a nápadité. Nebo vsaďte na klasiku – modelovací balonky snad ještě nikdy nikoho nezklamaly!

Trocha hluku a spousta radosti

Možná i vám naskakují při slově „hluk“ osypky – my vás ale můžeme ujistit, že mnohem lepší zpráva je hluk kontrolovaný a „povolený“ než hluk, který dělá například tříštící se sklo. S dětskými trumpetkami budete mít úroveň hluku pod kontrolou, ale dětem uděláte velkou radost. Jdete do toho?

Hledáte další porci inspirace pro dětskou oslavu? Nakoukněte do kategorie Hračky pro děti a dospělé, kde najdete pořádnou dávku dalších tipů!

Související zboží: