Home Inspirace Jak jsme pro vás vybírali Das Horn, neboli roh na pití

Jak jsme pro vás vybírali Das Horn, neboli roh na pití

26
0
Jak jsme pro vás vybírali Das Horn, neboli roh na pití.

Jednou z našich priorit a předsevzetí, na které jsme vždy kladli důraz, bylo sledování trendů netradičních dárků v zahraničí, a to především na britském, německém a americkém trhu. Protože internet nabízí nespočet možností, jak takové trendy sledovat, tu a tam sledujeme zahraniční blogy, youtube kanály a občas se nám podaří něco dostat i k nám, na český trh. Jednou z takových zajímavých novinek je i Das Horn – roh na pití.

Roh na pití již každý z vás někde viděl, aby ne, není to totiž žádná novinka a jeho počátky jsou známé už ze starověkého Řecka, kde byl používán především ke slavnostním účelům. V průběhu let se začal používat i v některých dalších zemích Evropy především v oblastech osídlenými Germánskými kmeny (nyní Německy mluvící část Evropy), odkud pak nese název i jako Das Horn.

Roh na piti Roh na piti Roh na piti

Poprvé jsem tento zmodernizovaný výrobek viděl na stránkách americké společnosti VAT19, která se zabývá prodejem netradičního dárkové zboží a gadgetů, tedy něco jako my. Mimo jiné mají relativně zajímavý kanál na youtube plný vtipných videí propagujících zboží, které je jejich, ale i naším srdcím blízké. Jedním z takových videí je i Das Horn Music Video.

 

Video popisuje různé, místy až úchylné možnosti využití rohu na pití. My se ale podíváme spíše na jeho praktické využití.

Jak jsme pro vás vybírali Das Horn, neboli roh na pití.

Začíná léto a s ním startují různé festivaly. Akce, na kterých jídlo, pití piva, hudba a poslední dobou i množící se vychytávky, jako jsou pivní klobouky a helmy, jdou ruku v ruce. Pití z plastových kelímků už totiž není moc IN a vy nyní můžete zářit s pivním rohem! Nejedná se o žádného mazlíka, ale o pořádný roh, který pojme až 700 ml tekutiny. Nechte si pivo čepovat přímo do rohu, a pokud budete mít dost, pivní roh nechte viset na krku, nebude vám vůbec překážet a budete mít jistotu, že se ho vaši přátelé nepokusí zneužít. 🙂

roh na piti roh na piti roh na piti

Parametry:

Výška: 33 cm
Šířka hrdla: 9,5 cm
Materiál: plast

Kde koupit

Das Horn můžete koupit v našem e-shopu giftak.cz za cenu 890 Kč za kus. V balení mimo krásného rohu dostanete také stojan, abyste si roh mohli vystavit i doma, třeba ve vitrínce, dále pak popruh na zavěšení kolem krku.

Pokud již tento roh vlastníte, neváhejte se s námi podělit o vaše zkušenosti, fotografie z akcí případně video ukázky, ty nejlepší z vás odměníme! Nezapomeňte článek také sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích.

Související zboží:

hrnek-pivni-sud1 chill-beer1 obracena-sklenice-1