Home Dárky pro muže Jak funguje skládač triček

Jak funguje skládač triček

321
0

Budu k vám naprosto upřímný, tento vynález jsem poprvé viděl v seriálu The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku), v kterém jedna z hlavních postav jménem Sheldon příležitostně skládá svoje oblečení  do krásných komínků. Tyto scény se skládačem měly poukazovat hlavně na jeho až chorobnou preciznost, která je u této postavy známá po celou dobu trvání seriálu. Nicméně, když jsem se zamyslel nad tím, jak se neustále snažím poskládat svoje čerstvě vyprané oblečení, nebylo mi vždy úplně do smíchu. Ať jsem se snažil jakkoliv, popravdě, nikdy se mi nepodařilo poskládat trička do krásného komínku. Každé tričko vypadalo jinak a toho úsilí, co jsem vynaložil… No, škoda mluvit. 🙂

Jak mi skládač triček pomohl

Když jsme tedy poprvé skládač triček objevili u dodavatele, já osobně jsem byl jeho prvním uživatelem, a od té doby vypadá moje skříň ukázkově! Od té doby nedám na skládač dopustit. Díky němu je “poskládat pračku” vždy otázka několika minut a je hotovo. Věřím, že s těmito slovy bude souhlasit každý náš zákazník, který si u nás skládač zakoupil, ať už to byl dárek nebo pro vlastní použití, smysl nákupu byl jen jediný – komínky 🙂

Co je to skládač triček

Pojďme se v obrázcích krok za krokem podívat, jak takový skládač funguje a jak se s ním pracuje.

 skldac tricek zaciname Skládač triček je vlastně taková skládací deska. Nejprve skládač položíme na rovnou plochu, třeba na postel.
 2 Položíme tričko, nebo oblečení, které chceme poskládat.

Jednoduchými pohyby křídel nejdříve složíme jednu stranu…

skladac tricek v akci krok 34

…a pak druhou.

skladac tricek v akci krok 56

Posledním krokem už je jenom přeložení trička…

skladac tricek v akci krok 78

…a máme hotovo. Jednoduché jako facka, nemyslíte?

skladac tricek v akci krok 910
Takovým způsobem je možné poskládat veškeré vaše oblečení do tzv. komínků, a ty pak jednoduše vložit do skříně. Taková skříň pak vypadá téměř jako výklad v prodejně oblečení.

 skldac tricek hotovo Skládač triček je možno použít i na balení do kufru, hlavně co se týká košilí. Ty se dají stejně jednoduchým způsobem poskládat a při transportu se nepokrčí.

Kde skládač triček koupit?

Pokud se Vám skládač na trička líbí tak jako mně, pořiďte si ho v našem obchodě giftak.cz jen za cenu 210 Kč. Na výběr máte červený (dle obrázku), modrý a také žlutý skládač. Dejte o něm také vědět svým přátelům a sdílejte článek na sociálních sítích. Pokud už skládač triček vlastníte, napište nám a podělte se s námi o vaše zkušenosti. Uvítáme rovněž přiloženou fotku vaší vzorově vykomínkované skříně. 🙂 A tu nejhezčí odměníme hezkým dárkem!

Související zboží:

falesny-kamen-1 galileuv-teplomer-1 magneticke-presypaci-hodiny-1