Home Inspirace Inspirujte se – novinky, které letí v zahraničí

Inspirujte se – novinky, které letí v zahraničí

59
0

Jaro už přichází na scénu a my jsme připraveni vám toto období ještě zpříjemnit s pořádnou dávkou inspirace! Podívejte se, jaké gadgety a vychytávky právě frčí za hranicemi a které brzy najdete i v našem e-shopu! Vybrali jsme pro vás ty nejlepší novinky, který ocení každý geek.

Se SUGRU opravíte cokoliv

O SUGRU jste asi ještě neslyšeli. Jedná se téměř o zázrak – flexibilní a ohebnou modelovací hmotu se schopností přichytit se k hliníku, oceli, keramice, sklu a mnoha dalším materiálům. Ve chvíli, kdy se hmota dostane do kontaktu se vzduchem, získá silikonově-gumovou texturu. Hlavním aspektem ale zůstává využití: Voděodolnou hmotu můžete použít k opravě rozličných věcí, jako například kabelů či tlačítek!

 sugru modelovaci hmota

 SUGRU voděodolná hmota k opravě rozličných věcí

Jak se nebát tmy

Ve tmě se skrývá velká spousta věcí. Tento fakt je předmětem mnoha, nejen dětských, strachů a obav. Naštěstí s ní můžete lehce bojovat! Noční světýlka Portaballs vypadají jako poměrně moderní a modernistický doplněk do bytu, ve skutečnosti se ale jedná o efektivního pomocníka pro boj s temnotou. Jejich velkou výhodou je to, že světelné koule můžete jednoduše vyndat a vzít si je s sebou kamkoli – klidně i na noční návštěvu ledničky. Světýlka dokáží svítit až 30 minut, což poskytuje dost času třeba na tu půlnoční svačinku 🙂

 nocni svetlo portaballs

Noční světlo Portaballs

Mise: Grilovačka

Se sluníčkem a příjemnými teplotami přichází i sezóna, kterou má v oblibě snad každý – ta grilovací! Mise vrchního grilseržanta je ale jednou z těch náročnějších, je tedy třeba být na ni pořádně připraven. Proto byla vyvinuta Taktická zástěra v army designu, která udrží úplně všechno, co může takový šéfgrilař kdy potřebovat!

 army vojenska zastera pro muze na vareni

“Army” zástěra na vaření

Káva v Mléčné dráze

Pokud vaše káva musí prvně projít mléčnou i cukrovou drahou, aby byla poživatelná (ale i pokud nemusí), pak určitě oceníte tématický hvězdný hrnek. Na jeho povrchu je znázorněna hvězdná obloha, která ve chvíli, kdy dojde ke kontaktu s horkou tekutinou, odhalí svá tajemství ve formě šesti nejznámějších souhvězdí. Dalším obrovským plusem je krabice, kterou výrobce vtipně komentuje jako „vysněný domov pro křečka.“ Proti gustu… 🙂

 hrnek hvezdna obloha

Hvězdný hrnek

Tyto a další skvělé produkty a gadgety brzy najdete na Gifťáku – stačí pozorně sledovat sekci novinky!