Home Dárky pro muže Inspirace: Jak vybrat dárek pro bratra?

Inspirace: Jak vybrat dárek pro bratra?

60
0

Od malička to byl váš parťák a i když jste se tu a tam sourozenecky poškádlili, dnes je vám nerozlučným přítelem. A i když to hlavně před „kámošema“ nedává tak úplně najevo, má vás opravdu rád a vždy tu pro vás bude a bude za vámi stát, ať se děje, co se děje. Teď se ale blíží jeho narozeniny a je na vás vybrat mu skvělý dárek.

Předem zapomeňte na otravné věci jako oblečení, všelijaké voňavky nebo snad i knihy, mohlo by to skončit katastrofou.

Pokud se váš bratr jednoznačně nevyjádřil s přáním, nejlepší bude jej potěšit něčím, co zaručeně ještě nemá, něčím originálním a nápaditým – a právě spoustu takových dárků najdete v našem obchodě!

Pokud je váš bratr spíše do techniky, vhodným dárkem se jeví vychytávka poslední doby – smartphone projektor. Své zachycené momentky bude moci promítat ve velkém na pokojové stěně nebo bílém plátně a vidět je tak bude moci každý, a ne jen pár šťastlivců mačkajících se u malinkého displeje telefonu!

Stejně tak se nabízí gyroskop jako ideální hračka pro zabavení na dlouhé hodiny, neboť, jak je známo, pánové si rádi hrají, takže ať už je Vašemu bratrovi pět, nebo je o deset let starší, s gyroskopem se vyřádí dosyta!

gyroskop.png

Pro milovníky Star Wars doporučujeme malý budík s motivem oblíbené filmové postavy, aby bylo ranní vstávání co nejpříjemnější. Fanouška sportu zase potěší stolní bowling nebo cokoliv s motivem fotbalu z naší rozsáhlé nabídky, třeba fotbalové hodiny.

Ne každý má však blízko ke sportu, totiž, ne každý sebou umí „hejbnout“, a tak místo hodin s fotbalovou tématikou může dostat stylové hodiny pro opozdilce. Krom nich nabízíme i řadu dalších hodin s různou tématikou. Zkrátka, nějaké se najdou pro každého, takže pokud jste si stále nevybrali nebo ještě stále nevíte, šup do kategorie pro muže!

Související zboží:

hodiny pro opozdilce detail.png smartphone projektor detail.png fotbalove hodiny detail.png