Dárky podle věku

Published on November 13th, 2016 | by Giftak.cz

0

Horká novinka pro letošní Vánoce! Vyzkoušejte s dětmi kreslicí písek

Lámete si hlavu nad tím, co pořídit svým ratolestem na Štědrý den pod stromeček? Chcete něco neohraného, nápaditého, co udělá radost, pobaví a také poslouží tvůrčímu vývoji dítěte?
Darujte svému potomkovi Kreslící písek pro děti!

Dost už bylo fádních omalovánek, včetně těch relaxačních, opravdu si ještě někdo stále myslí, že pastelky a pár černých linií a obrysů jsou pro děti takové terno?

Jak to vlastně funguje?

Použití je velmi jednoduché a většinou není zapotřebí asistence dospělého. Dítě si zvolí šablonu, kterou by rádo přetvořilo, následně z ní postupně slepuje jednotlivé části, k tomu mu slouží tyčinka přiložená v balení, a na lepkavý povrch aplikuje písek, jehož barvu si zvolí. Zároveň může barvy různě mísit a vytvářet tak nové a neokoukané odstíny.
Jednotlivé části předlohy se slepují postupně, tudíž nehrozí, že by se úsek vybarvený pískem nechtěně smísil s jiným, dříve vybarveným.

Sada menšího balení obsahuje šest šablon obrázků, šest tub různých barev písku, jeden štěteček a jednu tyčinku, velký set pak barev dvanáct a deset šablon.

Výsledný obrázek je pak možno zafixovat a vystavit třeba na zeď v obýváku, nebo na poličku v dětském pokojíčku. Kdo by nechtěl mít byt vyzdobený uměleckými výtvory svého vlastního dítěte? A nebo využijte obrázek jako milý a osobní dárek babičce. Tu jistě potěší dílko od vnoučka, které si může schovat na památku.

Je hraní s touto sadou bezpečné?

Malování pískem je mnohem lepší zábava než kdejaká nákladná hračka, která stejně časem omrzí. Dejte dítěti prostor pro představivost a věřte, že se s Kreslícím pískem zabaví na dlouhé hodiny.

Písek v tubách je samozřejmě netoxický a pro dítka nikterak závadný, avšak samozřejmě je dobré se vyvarovat jeho konzumace, a proto se set doporučuje až dětem od pěti let věku.

Chcete vidět zmíněný tvůrčí postup názorně? Podívejte se na video pod článkem! A jestli Vás náš tip na vánoční dárek pro děti zaujal, budeme rádi, pokud se o něj podělíte s přáteli a budete jej sdílet na sociálních sítích, třeba na facebooku!

Související zboží:

antquarium_1.png chitter zabka_1.png menici gelli baff_1.png

Tags: , , ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑