Home Novinky Hodně radosti za málo peněz? Netradiční dárky, které u nás najdete ve...

Hodně radosti za málo peněz? Netradiční dárky, které u nás najdete ve slevě!

148
0

Také jste vždycky chtěli být jedním z těch, kteří dávají vždy a všem originální, vtipné, ale přitom třeba i užitečné – no prostě perfektní dárky? Cestu k takovým dárkům ale kříží nedostatek fantazie a finanční náročnost.

Tento článek vám ale dá možnost zazářit na každé akci, oslavě a při každé jedné gratulaci. Přínáší totiž spoustu tipů na netradiční dárky, které jsme na našem e-shopu zlevnili!

Velká zábava za výhodnou cenu!

O našich legendárních 3D puzzlích už jste toho určitě slyšeli spoustu, pro mnohé z vás ale byla cena překážkou k jejich pořízení. Pokud tomu tak bylo i ve vašem případě, pak pro vás máme dobrou zprávu: za akční cenu u nás najdete hned čtvery puzzle, všechny ve velké variantě! Darujete (nebo si poskládáte) raději legendární Eiffelovu vež nebo spíše Bradavický expres? A ocení milovník historie a památek víc Chrám Vasila Blaženého, nebo legendární Šikmou věž?

3D puzzle

3D puzzle různých variant

Dekorativní zápisník pro každého

Pokud někoho chcete obdarovat jenom drobností, ale za to takovou drobností, jakou ještě nikdy nedostal, sáhněte po trhacím bloku s motivem jablka! Nejen, že se bude určitě hodit – a to zejména kancelářským krysám – ale také stylově ozdobí každou pracovní plochu.

trhaci blok jablko

Trhací blok jablko

Neobvyklá hra, která zabaví děti i dospělé

Nebo byste raději vtipný dárek, který obdarovaného zabaví alespoň na nějakou dobu a u nějž se nejednou zasměje? Žádný problém, u nás najdete třeba vtipnou hru „Židle“. Židle je tak jednoduchá, až je naprosto geniální – máte za úkol na sebe navršit 18 mini židlí, aniž by vytvořená věž spadla.

Kdo to dokáže první a čí věž nejvíc vydrží?hra skladaci zidle

Hra skládací židle

Je vám pořád málo? Na další netradiční dárky, které máme momentálně v akci se určitě podívejte na web na  dárky v akci.