Home Dárky podle věku Hledáte originální dárek ke svatbě pro nevěstu? Víme jaký!

Hledáte originální dárek ke svatbě pro nevěstu? Víme jaký!

90
0

Svatba je jednou z nejkrásnějších událostí v životě každé ženy. Alespoň jeden den si totiž může připadat jako opravdová princezna z pohádky. Aby byl její velký den opravdu dokonalý po všech směrech, jistě kolem sebe bude chtít mít nejbližší rodinu a přátelé. Pokud patříte do jednoho nebo druhého okruhu, jistě přemýšlíte o tom, jakým dárkem udělat nevěstě radost. Jestliže vás nic nenapadá, nezoufejte! Máme pro vás totiž několik tipů na originální dárky, na které nevěsta jen tak lehce nezapomene.

Vše je ve hvězdách nebo v kartách?

Jak údajně praví jedna dávná legenda, během dívčí rozlučky všechny zúčastněné provází magická síla značné intenzity, která umožňuje nahlédnout do budoucnosti nejen budoucích manželů, ale také ostatních dívek, jenž se účastní této zábavy. Právě pro tyto chvíle se hodí magické karty s předsvatebními věštbami, které s trochou pomoci a magické síly odhalí mnoho tajemství blízké i vzdálené budoucnosti.

Co všechno Předsvatební věštby napoví

12 věšteb prozradí nejen nevěstě, ale také všem zúčastněným informace o tom, jaký bude život v páru, kde se nevěsta se svým milým usadí, kolik dětí budou společně vychovávat nebo taky to, čím jejich děti budou, až vyrostou. A malá perlička na závěr – během dívčí rozlučky vám mohou karty prozradit také to, která z dalších účastnic obleče jako další svatební šaty!

Vtipný a milý dárek pro každou nevěstu

Tyto předsvatební věštby zajisté ocení každá nevěsta, která má alespoň trošku víry v nadpřirozeno a smysl pro nadsázku. Může se ale stát, že vaše kamarádka nevěsta je sice pořádně veselá kopa, ale esoterično se s jejím zájmovým okruhem úplně míjí. V tom případě můžete vsadit právě na ten smysl pro humor a s naší sadou jí poradit, jak si vycvičit právě uloveného chlapa. S „Jak vycvičit muže“ se dozví úplně všechno, co potřebuje vědět.

man_trainer_extention

Je nevěsta přesně opačný případ – tedy, že pochopení pro věci mezi nebem a zemí by měla, ale smyslem pro humor moc obdařena nebyla? Darujte milý, pěkný a třeba i trošku osudový dárek – novomanželské panenky strachu, které si s sebou odnesou všechny strachy a třeba i vyplní nějaké to tajné přání…

Související zboží:

panenky-strachu-1 svatebni-medvidci-1 svatebni-sada-na-sampanske-1