Home Inspirace Hledáte nejlepší tip na dárek? Nebojte se odvázat

Hledáte nejlepší tip na dárek? Nebojte se odvázat

0
Hledáte nejlepší tip na dárek? Nebojte se odvázat

Poznámka v diáři vás nemilosrdně varuje, že se blíží narozeniny/svátek/výročí/Vánoce, a vy ještě nemáme ani páru, jakým dárkem excelujete tentokrát? Nabízíme vám jednoduchý návod, jak se snadno dopracujete k tipům na dárky, o jejichž existenci momentálně třeba ani nevíte. Račte vstoupit do světa nejúžasnějších nápadů:

1. Začněte pořádným brainstormingem

hraci kostky kamasutraKomu by měl být dárek určený, k jaké příležitosti, kolik do něj zhruba plánujete investovat a jsou nějaká kritéria, která by měl splňovat? Odpovědi na tyto otázky vám pomohou nasměrovat vaši pozornost vhodným směrem, což je naprostý základ budoucího úspěchu. Třeba takové šokující pero rozdávající elektrické „štípance“ může být super překvapení pro vašeho kolegu, který miluje kanadské vtípky. V případě nerudného šéfa byste si ale takovou legráckou leda koledovali o malér. Stejně tak lechtivou hru Kamasutra kostky směřujte pouze na opravdu tolerantní a otevřené jedince.

sokujici pero

2. Vyražte na loveckou výpravu

Pokud máte dost času, můžete se vydat na malý průzkum svých oblíbených, nebo i úplně neznámých obchodů a krámků. Plno lidí při chůzi navíc dostává ty úplně nejlepší nápady, takže i když třeba na své nákupní výpravě nic nepořídíte, můžete se vrátit s nejednou zajímavou vizí.

3. Probrouzdejte internet

Pro koho je bloumání po obchodech jen ztrátou času, určitě miluje internet, kde na něj čekají tuny a tuny tipů na dárky. Nevýhodou této varianty ale je, že pokud neznáte přesný název toho, co chcete najít, může se hledání nepříjemně protáhnout.

Kvalitní a důvěryhodní prodejci k nabízeným produktům přidávají také videonávody či videoukázky, díky nimž si o budoucím dárku a jeho schopnostech uděláte obrázek, aniž byste kvůli němu museli cestovat až na prodejnu. Třeba antistresový míček Slizz ball na první pohled nevypadá moc zajímavě. Jakmile ho ale zmáčknete, všude na něm naskáčou fantastické bubliny, které úplně změní jeho barvu. A viděli už jste někdy, jak Termo tričko během okamžiku změní svou barvu v závislosti na teplotě?

termo citlive tricko slizz ball antistresovy micek

4. Inspirujte se od ostatních

Poradit vám může sourozenec, kamarádka, oblíbený bloger  i samotný prodejce. Velká část z nich totiž na svém e-shopu uvádí i top nejprodávanější produkty a horké novinky. Svého miláčka už jste čokoládou nejspíš někdy obdarovali. Co ale zkusit nový hit – čokoládu na tělo? Kapesní placatice se zase poslední dobou chvějí strachy před gigantickou placaticí. Se svým téměř dvoulitrovým objemem je totiž na oslavách s přehledem převálcuje.

obri placatka cokolada na telo

5. Odvažte se

Nakupování dárků nemusí být nuda, když dáte prostor své fantazii. Když se bratr zmíní, že by se mu hodil budík, proč automaticky volit nějaký předpotopní model? Takový Budík dynamit ho z postele zvedne stejně spolehlivě a ještě stylově. Ani náhrada za myš, která tátovi dosluhuje u počítače, nemusí být tuctově černá. S myší ve tvaru sportovního auta si určitě užije mnohem více zábavy.

budik dynamit mys auto

S výběrem nejúžasnějších dárků vám rád pomůže také náš e-book plný skvělých tipů, který si můžete stáhnout zde.

Ještě mnohem více inspirace na netradiční a hlavně neokoukané dárky najdete na Gifťák.cz.