Dárky pro ženy

Published on March 2nd, 2017 | by Giftak.cz

0

Hledáte dárek pro kamarádku? Poradíme vám jak na to!

Slaví Vaše kamarádka v brzké době narozeniny, blíží se její svátek, nebo jste se prostě už jen dlouhou dobu neviděly a Vy jí teď chcete potěšit menším pozorností?
Tady máte od nás několik tipů, tak pozorně čtěte a vybírejte!

banner do obchodu.png

I když se s námi léto už dávno rozloučilo, vneste do dnů vaší kamarádky onu pohodu plnou sluníčka alespoň vychytávkou v podobě skleněné zavařovačky na pití Emoji s brčkem s motivy veselých smajlíků – upřednostní Vaše kamarádka vysmátého, mrkajícího, nebo třeba toho s pusinkou? Sklenici Emoji s brčkem si pak obdarovaná může vystavit třeba na stůl v kanceláři a připomenout si ty kouzelné letní okamžiky.

emoji sklenice s brckem.png

Dárkem, který nikdy nezklame, je líbivá dekorace do bytu – Světelná girlanda s plameňáky. Záleží jen na fantazii Vaší kamarádky, jak řetěz zářících růžových plameňáčků využije – na prozáření obývacího pokoje, výzdobu do ložnice, nebo oživení párty pořádané v interiéru?
Plameňáci září LED světly a jejich celková délka je 160 cm, napájí se dvěma AA bateriemi.

svetelna girlanda s plamenaky.png

A vaší obrýlené kamarádce se smyslem pro design udělá radost pozornost v podobě Retro obalu na brýle. Vybrat jí můžete ze šesti různých druhů a provedení barevných pouzder s motivy pin-up ladies. Obaly jsou z plastu a gumového materiálu, takže jsou lehké a Vaše přítelkyně své pouzdro na dioptrické brýle bude moct mít od teď už vždy u sebe ve své příruční kabelce. Od teď už své brýlky neztratí a kdykoliv se jí budou písmena na papíře nepříjemně mlžit, vytáhne stylový obal, nasadí obroučky a svět bude zase ostřejší!

VR virtualni realita bryle.png

No a… jestli patří Vaše kamarádka k těm nejnáročnějším z nás a její požadavky na dárek rozhodně nejsou obyčejné, mámě jasno – kupte jí Brýle pro virtuální realitu!
S 3D brýlemi na očích si bude moct naplno užít svět her a filmů v úplně jiných rozměrech! Brýle pro virtuální realitu se dají připojit k mobilnímu telefonu a pomocí bluetooth ovládat externím ovladačem.
Brýle také reagují na pohyb hlavou, takže zážitek z hraní hry bude opravdu jedinečný!

Tak co, máte vybráno? Pokud jsme Vám dobře poradili, nebojte se o nápady podělit a sdílejte nás na sociálních sítích, třeba na facebooku!

banner do obchodu_zeny

Související zboží:

obaly na bryle retro pro zeny.png emoji hrnek.png vypestuj-si-ctyrlistek

Tags: , , , , , ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑