Home Dárky pro muže Gadgets jako dárky: Koho jimi nejvíce potěšíte?

Gadgets jako dárky: Koho jimi nejvíce potěšíte?

63
0

Tajuplný anglický výraz „gadget“ neskrývá nic jiného než obyčejnou českou „vychytávku“.  Konkrétně se většinou jedná o technicky zaměřená udělátka, která jsou v ideálním případě i stylová a zábavná, což z nich dělá skvělého kandidáta na dárek.

Proto jich máme v Gifťáku na výběr opravdu hodně. A přinášíme vám zajímavé tipy, koho jimi zaručeně potěšíte.

 

Gadgets pro požitkáře

Že si táta nebo děda pořád stěžuje na teplé pivo? Pořiďte mu originální chladící půllitr, který zlatavý mok udrží v ideální formě i za parného dne. Máte tak upovídanou kolegyni, že si pro samé sdělování novinek zapomene i zamíchat kávu? Dejte jí k narozeninám samomíchací hrnek, který se stane obdivovanou atrakcí celého pracoviště.

chladici pullitr

samomichaci hrnek
Chladící půllitr  Samomíchací hrnek pro leňochy

Gadgets pro hračičky

Ano, pro hračičky jsou gadgets přímo stvořené. Soutěživého bratra nebo bratránka obdarujte termocitlivým terčem do WC, který po „zásahu“ změní barvu. A pak hlavně hlídejte, aby na toaletě nestrávili celé mládí. Oblek z bublinkové folie spolehlivě zabaví třeba hyperaktivního kamaráda, ale určitě jím nepohrdne ani nejedna hravá slečna.

barvumenici samolepky na toaletu

Termocitlivé terče na WC

Gadgets pro vtipálky

V kategorii gadgets najdete i úžasnou výzbroj pro vtipálky každého věku. Šokující otvírák, kteří alkoholuchtivé osobě uštědří drobný elektrický výboj, můžete darovat třeba rozvernému kolegovi z práce. Šokující pero fungující na podobném principu je super dárek pro každého puberťáka, ale určitě potěší i leckterého škodolibého dospěláka.

sokujici pero sokujici otvirak na pivo
Šokující pero  Šokující otvírák

Gadgets pro praktiky

Zlobíte se, že váš syn nebo partner nemá prádlo ve skříni vyrovnané do vzorných komínků, ba že dokonce ani neumí pořádně poskládat tričko? Pak mu kupte úžasný skládač triček a máte klid. Babička a děda zase určitě ocení lucernu na dynamo, se kterou si posvítí nejen při výpadku proudu, ale třeba i na chatě, a to aniž by se museli zdržovat hledáním nabitých baterií.

skladac tricek lucerna na dynamo
Skládač triček Lucerna na dynamo

Gadgets pro vyznavače stylu

Táta, který miluje rychlá kola, určitě nadšeně adoptuje USB myš – sportovní auto. Má všechna potřebná tlačítka a navíc efektní osvícení. Pokud se váš sourozenec či potomek pořád marně dožaduje domácího mazlíčka, zkuste nízkoúdržbové mravenčí akvárium. Jeho obyvatelé vám určitě nerozkoušou pantofle, ani nenačůrají do fíkusu. A akvárium se díky svému až futuristickému vzhledu stane zajímavým doplňkem domácnosti.

usb mys auto mravenci aquarium antquarium
USB myš sportovní auto Gelové akvárium pro mravence

Seznamte se s dalšími vychytávkami, čekají na vás na Gifťáku v kategorii Gatgets.