Home Recenze Exkluzivní recenze na Hrnek ve tvaru objektivu

Exkluzivní recenze na Hrnek ve tvaru objektivu

513
0

Se zvyšující se oblibou fotografování roste i zájem o suvenýry a dárkové předměty právě z tohoto oboru, ať už jsou to různě provedené rámečky na fotografie nebo hrnky ve tvaru objektivu. V této recenzi se podíváme právě na hrnky ve tvaru objektivu.

Giftak.cz nabízí ve svém sortimentu opravdu velký výběr právě zmíněných hrnků pro fotografy, které je možné použít opravdu na všechny situace – termosky, hrnky na kávu i limonádu, ba dokonce i panáky ve tvaru objektivu je zde možné zakoupit.

V této recenzi se podíváme na značkové hrnky od britské dizajnové společnosti ThumbsUp!, která jako první přišla s nápadem předělat objektiv fotoaparátu na hrnek. Zajímavá myšlenka, nemyslíte?

Materiál – kvalita na prvním místě

Je známo, že originální výrobky by měly dosahovat té nejlepší kvality, ale nemusí tomu být tak vždy, podíváme se proto, jak si hrnky vedou v tomto ohledu.

Hrnek pro fotografy (Original)

Hrnek pro fotografy je prvním z řady hrnků a na trhu je dostupný již třetím rokem. Je vyroben z kvalitního plastu, s pěkně čitelným a ostrým potiskem a pryžovými ozdobnými prvky, které mimo jiné mají i praktický význam – hrnek se dobře drží v ruce a v případě pití horkého nápoje dostatečně izoluje. Spolu s hrnkem v balení také najdete vkusný podtácek ve tvaru sluneční clony, který zároveň může sloužit i jako tácek na sušenky. Škoda jen, že nedokáže hrnek uzavřít, čímž se stává jen ozdobou. Na výběr jsou dvě barevné varianty, a to bílé a černé provedení.

Hrnek pro fotografy (Original) Hrnek pro fotografy (Original) Hrnek pro fotografy (Original)

Parametry:

Materiál:

Objem:

Vnější rozměry:

Hmotnost:

Plast

430 ml

výška 135 mm, průměr 80 mm (v nejširším místě)

115 g

Klady: velký objem, kvalitní provedení
Zápory: bílý hrnek se může při delším používání od nápojů zabarvit, podtácek nelze použít jako uzávěr

Hrnek je možné zakoupit na stránkách giftak.cz za cenu 560 Kč.

Co o hrnku napsali zákazníci:

Heureka recenze produktu

Hrnek pro fotografy – Termohrnek (Original)

Na popis tohoto hrnku jsem se těšil asi nejvíce, nejen že vypadá dobře, myslím, že i z praktického hlediska se jedná o velice zajímavý kousek. Je to totiž termohrnek a jeho tělo je složeno ze dvou materiálů. Vnější část je plastová, vnitřní z nerezové oceli. Navíc je ve vrchní částí závit, a víčko (opět jako sluneční clona) se tak dá použít nejen jako držák  sušenek, ale i jako uzávěr. Kafe v něm je tak možné přenášet bez rizika nehody. Navíc je v něm také uzavíratelný otvor na pití. Popálení opět brání ozdobný pruh z pryže.

Hrnek pro fotografy - Termohrnek (Original) Hrnek pro fotografy - Termohrnek (Original) Hrnek pro fotografy - Termohrnek (Original)

Parametry:

Materiál:

Objem:

Vnější rozměry:

Hmotnost:

Plast, vnitřek z nerezové oceli

300 ml

výška 135 mm, průměr 80 mm (v nejširším místě)

170 g

Klady: velmi kvalitní provedení, uzavíratelné víčko, otvor na pití přímo ve víčku
Zápory: neshledány

Hrnek je možné zakoupit na stránkách giftak.cz za cenu 640 Kč.

Co o hrnku napsali zákazníci:
Recenze Heureka.cz

Hrnek pro fotografy – keramický (Original)

Je novinkou ve světě hrnků ve tvaru objektivu a do nyní již celkem početné rodiny vstoupil teprve před několika měsíci. Že je keramický je zřejmé již z názvu, a je tak vhodný právě na horké nápoje, kávu a čaj. Tělo opět kromě potisku a loga výrobce zdobí praktický pryžový kroužek, a tak spolu s glazovaným povrchem hrnek působí opravdu velmi dobře. Navíc díky jeho velikosti si každé ráno můžete dopřát pořádnou dávku kávy nebo čaje.

U tohoto provedení v balení nenajdeme podtácek, pro ten efekt by to asi bylo zajímavější.

Hrnek pro fotografy (Original) Hrnek pro fotografy (Original) Hrnek pro fotografy (Original)

Parametry:

Materiál:

Objem:

Vnější rozměry:

Hmotnost:

Keramika

430 ml

výška 135 mm, průměr 83 mm (v nejširším místě)

400 g

Klady: vhodný na horké nápoje, krásný dizajn a velmi kvalitní provedení, velký objem
Zápory: vzhledem k materiálu křehký

Hrnek je možné zakoupit na stránkách giftak.cz za cenu 560 Kč.

Co o hrnku napsali zákazníci:
Heureka.cz recenze produktu

Hrnek objektiv jako dárek – i obal je důležitý

Nejen kvalita provedení je to, čím hrnky ve tvaru objektivu vynikají, ale i kvalita obalů, ve kterých se dodávají, mluví v jejích prospěch. Sice se jedná jen o jednoduché průhledné obaly, jejich zpracování je ale na vysoké úrovni a hrnek v takovém obalu pak v rukou obdarovaného působí velmi dobře.

Hrnek objektiv jako dárek - i obal je důležitý Hrnek objektiv jako dárek - i obal je důležitý Hrnek objektiv jako dárek - i obal je důležitý

Pokud se vám recenze líbila nebo i nelíbila, napište nám, nezapomeňte také sdílet článek na sociálních sítích.