Home Recenze Exkluzivní recenze: Mluvící ovladač, ovládej muže či ženu!

Exkluzivní recenze: Mluvící ovladač, ovládej muže či ženu!

679
0

Kdo si někdy nepřál svého partnera vypnout, nebo alespoň pořádně ztlumit? Žertovné mluvící ovladače to sice nesvedou, ale zato spolehlivě odvedou pozornost kýženým směrem. Giftak.cz je nabízí v dámské a pánské variantě. Obě otestujeme v této recenzi. Předem upozorňujeme, že tyto hračky jsou určené výhradě pro dospělé a že i ti při některých jejich hláškách určitě pořádně zčervenají.

Technické informace

Plastový ovladač značky Froster faktory o délce 17,5 cm a šířce 5,5 cm je věrnou kopií svého televizního kolegy. Verze pro muže a ženy se liší jen barvou. Pro dámy je bílý s šedými a červenými tlačítky. Pánskému modelu dominuje černá barva. Zařízení probudí k životu dvě standardní tužkové baterie, které nejsou součástí balení. A pak už stačí jen vyzkoušet všech 31 tlačítek, z nichž dvě jsou dokonce zdvojená.

banner do obchodu.png

Při každém stisknutí se rozsvítí červená kontrolka, která zhasne až po přehrání celého zvukového záznamu.

mluvici ovladac ovladej muze mluvici ovladac ovladej zenu
Mluvící dálkový ovladač – ovládej muže Mluvící dálkový ovladač – ovládej ženu

Mluvící ovladač na muže

Pro snazší orientaci je model určený ke kultivaci pánů rozdělen do několika důležitých zón a i jednotlivá tlačítka jsou opatřena názornými obrázky. Nahrávky s přehledem pokryjí každodenní potřeby. Nechybí příkazy týkající se domácích prací (Odnes odpadky! Ukliď si ponožky!), mantry podporující dlouhodobé cíle (Kup mi jaguára! Leťme na Kanáry!) ani speciální Zóna hrůzy zahrnující největší strašáky pánského pokolení (Podíváme se na prstýnky? Chtěla bych dítě!).

A protože je třeba nejen trestat, ale i odměňovat, stačí se posunout trochu níže do oblasti Ručního režimu. Tady si může žena navolit masáž, hlazení a další intimnosti zcela podle svých představ. A pokud by jí náhodou v závěru vypadl text, najde se tu i tlačítko Orgasmus.

Mluvící ovladač na ženy

Pánové obecně ovladače milují a tenhle nebude výjimkou. Jeho tlačítka obstarají většinu mužských každodenních rituálů. A pokud by náhodou byli s argumenty v koncích, zahrnuje i Záchranné oddělení (Hezky vypadáš! Moje srdce bije pro tebe…). Když nezabere ani to, je tu červená dvojice nadupaná rebelií (Běž k mamince! Nechce se mi s tebou mluvit!)

Slabší jedince může v oblasti Fantazie rozrušit už pouhé čtení potisků. A co teprve, když zazní v podání sexy mužského hlasu. A čím níže, tím jsou hlášky odvážnější a víc sexy. Úplně všechny si můžete přehrát zde – stačí jen myší klikat na tlačítka a zvuk se vám přehraje.

 Komu mluvící ovladač darovat?

Žhavé povely tohoto multifunkčního společníka dokážou okořenit nejeden večer. Hlavním kritériem je smysl pro humor na straně obdarovaného. Ovladač ocení všichni, kdo nechtějí novomanžele zahrnovat obligátními sklenicemi na víno. Stane se také středem pozornosti na každé rozlučce se svobodou i narozeninové párty. Oblíbí si ho osmnáctiletý bratr i rodiče unudění večery u telenovel. Sekce praktických příkazů je navíc požehnáním pro tichou domácnost. Mluvící ovladač se může stát i šikovným pomocníkem pro nesmělé partnery, kteří si dosud netroufli své tužby vyslovit nahlas.

Zhodnocení

Klady:

  • Jednoduché použití
  • Kompletně v češtině včetně potisku tlačítek
  • Velké množství tlačítek
  • Dobře se zdrží v ruce
  • Kvalitní balení zaručuje maximální ochranu při přepravě

Zápory:

  • Pro některé okamžiky by se hodila trochu větší tlačítka a jejich podsvícení by také nebylo od věci

Kde koupit

Dámská i pánská varianta je k mání na stránkách giftak.cz za 350 Kč. Pořídili byste mluvící ovladač svému partnerovi? A nebo byste si ho radši koupili pro sebe? Sdílejte článek na sociálních sítích a podělte se s námi o své nápady.

banner kategorie.png

Související zboží:

dalkovy ovladac na muze dalkovy ovladac na zeny otvirak s pocitadlem pocita piva