Home Recenze Exkluzivní recenze: Elektrická plácačka na mouchy

Exkluzivní recenze: Elektrická plácačka na mouchy

146
0

Asi největším problémem horkých (ale i o něco chladnějších) letních dnů bývá všudypřítomný hmyz, a to se nemusíte nacházet ani v deltě řeky Pádu, obávaném ložisku komárů. Stačí nechat otevřené okno v místnosti se zapnutým světlem, vyjet si na chatu nebo třeba někam k vodě… a katastrofa ve formě štípanců, bzučení kolem uší a hmyzího poletování je na světě. A snad každý už někdy zažil honění se za (zcela určitě škodolibě vysmátým) komárem s botou nebo plácačkou v ruce. Nyní Vám přinášíme moderní – Elektrickou plácačku na hmyz!

Trocha technických informací

Elektrická mucholapka disponuje kulatou částí na zabití hmyzu o rozměrech 23×20 cm, což je plocha více než dostačující na zasáhnutí. Na kulaté části je nad i pod elektrickými vodiči ještě ochranný výplet, který zadržuje hmyz po jeho zneškodnění, a zabraňuje probíjení proudu.

„Pohonem“ plácačky je AKU nabíjecí baterie, kterou lze nabít až 600x. Nabíjení probíhá ve standartní elektrické zásuvce. Po nabití se baterie, skrytá ve spodní části rukojeti, přišroubuje k zařízení.

Spodní část rukojeti mucholapky obsahuje 7LED světlo, které lze použít i jako baterku, její horní část poté 3LED svítilnu, pomáhající k zaměření hmyzu v přítmí nebo v noci.

placacka na mouchy baleni placacka na mouchy vybaleno placacka na mouchy slozena
Před vybalením: Balení elektrické plácačky Po vybalení: Vybalená mucholapka i AKU baterie Po složení: Zasunutá baterie v plácačce

Použití

Po dostatečném (8-12 hodin) nabití baterie se obě části rukojeti přišroubují k sobě. Mucholapka se zapne posuvníkem na spodní části a je připraveno k použití. Poté už stačí hmyz jen zaměřit, stisknout tlačítko s bleskem (po stisknutí tohoto tlačítka se objeví elektrické výboje) a přiblížením výboje k hmyzu jej zneškodnit. Tlačítko s bleskem je taková pojistka, aby plácačka nebyla neustále pod proudem. Velkou výhodou je, že nemusíte čekat až si moucha nebo hmyz sedne, právě naopak, ve vzduchu je lapání mnohem jednodušší.

banner do obchodu.png

Očištění plácačky je poměrně snadné, stačí ji vyklepat nebo zneškodněný hmyz setřít kartáčem (samozřejmě pouze když je plácačka vypnutá).

Hodnocení

Klady: Vysoká efektivita při zneškodňování hmyzu, jednoduché používání, minimum nepořádku, AKU baterie v balení, multifunkčnost (možnost použití pouze svítilny), cena
Zápory: Delší doba nabíjení před použitím

Elektrická plácačka na hmyz je ideálním dárkem na chatu, pro všechny noční sovy, nebo koneckonců i pro Vás, pokud Vás už unavuje neustálé běhání za hmyzem. I když se řadí mezi dárky na první pohled nezajímavě praktické, ušetří neuvěřitelnou spoustu času a námahy. Navíc se pyšní designem tenisové rakety a hned dvě LED svítilny potěší nejednoho vášnivého chataře.

placacka na mouchy drzeni nabijeni baterie baterie svitilna
Použití plácačky je velmi snadné Baterie se nabíjí v obyčejné zásuvce Baterie také funguje i jako praktická svítilna

Kde koupit?

Plácačka je k dostání hned ve čtyřech barevných variacích, v atraktivní oranžové, netradiční svěží zelené, modré nebo červené. Můžete ji zakoupit na e-shopu giftak.cz za neuvěřitelných 299 Kč!

Pokud Vás článek zaujal, nebo znáte někoho, koho by plácačka potěšila, můžete mu o ní dát vědět třeba prostřednictvím sdílení na Facebooku nebo Twitteru.

banner do obchodu_v2

Související zboží:

elektricka placacka na mouchy mucholapka teleskopicka mucholapka placacka na mouchy pistole na mouchy