Home Recenze Domácí lázně v krabičce – recenze na koupelovou želatinu Gelicity Spa

Domácí lázně v krabičce – recenze na koupelovou želatinu Gelicity Spa

86
0

Cítíte příjemné pocity, když ponoříte ruce do dekorativních gelových kuliček nebo když pořádně zmáčknete antistresový míček? A proč se do takového pocitu neponořit celým tělem?! Když společnost Gelicity přišla s nápadem koupelové želatiny, vypadalo to šíleně. O pouhých pár let později je ale zbožňují lidé po celém světě. A my jsme pro vás vyzkoušeli, v čem leží jejich kouzlo!

Koupelova_zelatina_produkty

3 druhy želatiny do koupele: relaxační, uklidňující  a oživující

Od prvních dojmů až po účinky: koupel

Příprava takové domácí lázně je až směšně jednoduchá – naplníte vanu teplou vodou o takové teplotě, jaká je vám příjemná a vsypete do ní obsah sáčku označeného jako „Step 1“. A potom… se do ní ponoříte!   Želatina úplně nejprve potěší vaše čichové buňky: vůně všech tří variant je přiměřeně intenzivní, příjemná ale nevtíravá; zkrátka si ji zamilujete už po krátké chvilce. Pokožka ale také nepřijde zkrátka!   Při položení se do želatiny máte nejdříve pocit, jako by tam s vámi nebyla voda s gelem, ale pravé a nefalšované měkké masážní kuličky.

Vaše celé tělo obklopí příjemná, hřejivá gelová aura, která působí téměř jako pohlazení. Pak stačí povolit napjaté svaly, ztuhlé po celodenním stresu, a třeba s příjemnou knížkou nebo oblíbenou hudbou počkat, než vás jemné teplo úplně uvolní… no, prostě a jednoduše relaxovat!   S úklidem po koupeli to navíc ještě nebylo snadnější. Jak budete mít pocit, že už jste se nabažili těch úchvatných relaxačních chvilek (nebo že už ve vaně ležíte nadmíru dlouho – protože toho klidu a pohody se nebudete chtít jen tak vzdát :-)), stačí vsypat do vody obsah sáčku „Step 2“ a chvíli ještě ve vodě, nyní už bez gelu, setrvat, abyste znásobili detoxikační účinek. Po takové domácí lázni se budete cítit jako znovuzrození a vaše pokožka bude zářivá, hydratovaná a vyčištěná!

Pouziti koupelove zelatiny

Pedikúra: domácí peelingové rybičky trochu jinak

Příprava uvolňující lázně pro nohy funguje úplně stejně, jako příprava vany – pouze s tím rozdílem, že si želatinu chystáte do minibazénku nebo vandlíku na prádlo, a máčet si budete pouze chodidla.   Zažijete samozřejmě podobně příjemné pocity, jako při koupeli s Gelicity. Převalovat nohy v měkoučké gelové hmotě by se dalo přirovnat k populární pedikúře pomocí rybiček – jen bez toho nepříjemného pocitu, který s sebou přináší jejich ožužlávání. Kúra je ideální zejména v chladnějším počasí, kdy si příjemné prohřátí nejstudenější části těla užijete ještě více!   Kůže na nohách bude krásně měkká a zcela vyhlazená. Dostane se jí potřebné výživy a hydratace, kterou na chodidlech často zanedbáváme. A pokud trpíte na suchou kůži na nohách a pravidelně si ji obrušujete, již nenajdete lepší příležitost – po ní to jde téměř samo. Řada Gelicity Spa vaše tlapky připraví jak k dělání parády, tedy do letních otevřených botiček, tak na přežití zimy v botách uzavřených a vystlaných.

Gelova pedikura

3 druhy želatinové pedikúry: ochlazující, osvěžující  a uklidňující

Neváhejte a vyzkoušejte si domácí lázně na vlastní kůži! O svoje postřehy se pak můžete podělit s námi, nebo s přáteli prostřednictvím Facebooku 🙂