Home Gadgets Dodejte videohrám nový rozměr!

Dodejte videohrám nový rozměr!

0
Dodejte videohrám nový rozměr!

Měli jste rádi starou klasiku všech klasik, Stunts, která u mnohých odstartovala vášeň pro závodní hry? Anebo jste propadli některým z jejich následovníků – legendě Need for Speed či novodobé závoďačce Track Mania? Vlastně ani nezáleží na tom, kterou z her jste konkrétně milovali, důležitý je pocit, který proudí v žilách při sešlápnutí pedálu k joysticku či zaboření klávesnicových šipek k zemi, radost z vítězství a krásné vzpomínky, které na herní období většina z nás má! 🙂

Jestli ve vás řádky výše vzbudily pořádnou dávku nostalgie, pak si rozhodně zamilujete tento gadget, který se nedávno objevil v zahraničí – a my bychom si jej rozhodně nechali líbit! Rotující křeslo možná na první pohled vypadá jako futuristická součástka z dílny Valve, jenže nepochází z Aperture science, ale z reálného 21. století. A co vám umožní? Prožít závodní hry skutečně naplno! Všechny skoky, zatáčky, obraty a 360° smyčky, které cítí fiktivní řidič, byste zažili také.

Pokud se vám na kolotočích dělá špatně, mohlo by vám video trošku zamotat hlavu. Dost možná by předčilo i tu nejdivočejší horskou dráhu – ale stejně bychom se rozplynuli blahem, mít takové křeslo v obýváku! Co na ně říkáte vy?