Inspirace

Published on September 26th, 2017 | by Giftak.cz

0

Dodejte stěnám život – s originálními a praktickými nalepovacími dekoracemi

Rádi byste ozvláštnili své zdi, ale nechce se vám pouštět se do trvalého řešení – tedy vymalování celé zdi či dekorování pomocí některé z trvalých barev? Nebo potřebujete mít úkoly a důležitá data před očima? Nalepovací dekorace na zeď problém elegantně vyřeší. Přečtěte si o kouzelných vychytávkách více a zjistěte, jak mohou usnadnit i váš život!

Nalepovací tabule řeší nudu i místo na poznámky

Nezáleží na tom, zda se vám (či dětem :-)) „jen“ zprotivila zeď v odstínu polární bílé, potřebujete zakrýt skvrnu po otevírání lahve červeného či byste v domácnosti uvítali prostor na poznámky. S praktickými nalepovacími tabulemi už nebudete muset řešit ani jednu z těchto nepříjemností.

Můžete dát sbohem lepení papírů na zeď či pořizování klasické korkové nástěnky. Tabule vás ušetří neustálého hledání izolepy či špendlíků a dramaticky sníží vaši spotřebu papírů. A jak to celé funguje? Tabule snadno přilne na hladký povrch (ten musí být vyroben ze dřeva, skla, plechu či plastu) – a pak už jen křídou píšete poznámky a termíny či třeba kreslíte karikatury celé rodiny. Nepovedené či neaktuální informace hadříkem smažete během vteřiny – a máte opět volné pole působnosti!

 

Malé tabulky si zamilují i děti

Bojíte se, že by děti toto černé „plátno“ v pokoji úplně neocenily? Menší dekorativní tabulkymotivy rozkošných zvířátek si pak jistě zamilují velcí i malí. Upomínka na písemku ve škole se bude hned zdát příjemnější, pokud se bude skrývat ve lví hřívě či na opičím ocasu. A když zrovna nebude co psát, pak děti rozhodně nadchne možnost si obyvatele zvířecí říše barevnými křídami vymalovat.

Klasika ve formě dekorací

Zdobení zdí pomocí samolepek nás rozhodně baví! I proto jsme jednoduše neodolali bláznivým vybarvovacím samolepkám, které zabaví i toho největší rošťáka – a po vymalování ozdobí zeď či dveře.

Nestárnoucí klasikou jsou i „běžné“ dekorativní samolepky na zeď. Ty u nás sice v současné době nenajdete, ale můžeme vám prozradit, že se porozhlížíme, zda neobjevíme nějaké, které bychom si zamilovali. Ve chvíli, kdy najdeme „ty pravé“ je rozhodně naskladníme. A vy nám můžete rozhodování usnadnit: dejte nám vědět, zda byste o tyto doplňky na zeď měli zájem!

Líbí se vám tyto tabule tak moc jako nám? A líbilo by se vám rozšíření našeho sortimentu o nalepovací dekorace? Pak sdílejte článek svým přátelům na sociálních sítích – a nezapomeňte připsat svůj názor!

Související zboží:

Tags: , , ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑