Home Vánoční seriál Vánoční seriál díl 1: 10 žhavých typů na letošní Vánoce – nejlepší...

Vánoční seriál díl 1: 10 žhavých typů na letošní Vánoce – nejlepší dárky z gifťáku

36
0

Vánoce, Vánoce… sice ještě nepřicházejí, ale na vybírání toho nejlepšího dárku ze všech dárků není nikdy brzo. Proto vám přinášíme tipy na vánoční dárky – přehled 10 nejžhavějších dárků z našeho sortimentu, které zaručeně potěší.

I otevírat jde stylově

Nevěříte? S naším Akustickým otvírákem ve tvaru fotbalového, tenisového nebo golfového míče, který navíc při otevírání lahve vydává zvuky charakteristické pro daný sport, vás přesvědčí o opaku. Navíc je magnetický – je možné jej přichytit například na ledničku.

Potěší například: tátu, dědečka, strýce… a kohokoli jiného, kdo holduje sportu.

hodiny s fotoramecky.png

12 vzpomínek

Rodinné hodiny s fotorámečky jsou jedním z nejlepších dárků třeba pro prarodiče, kteří svoji rozvětvenou rodinu nevídají tak často. S těmito hodinami ji už totiž budou mít na očích, kdykoli si jen vzpomenou. Stačí umístit do rámečků 12 pečlivě vybraných fotografií tak, aby byli zastoupeni všichni členové rodiny. Fotografie je možné kdykoli obměnit. A hodiny samozřejmě plní i svůj základní účel – ukazují čas.

Potěší například: rodiče, prarodiče

Doslova žhavý relax

Romantický, praktický, ale také pořádně žhavý dárek – to je sada s lávovými kameny. Hřejivé kameny, které zklidňují, uvolňují a naplní masírovaného energií, u nás najdete i v romantické sadě. Nádherná proutěná krabička v sobě skrývá devět kusů kamenů, sadu vonných tyčinek se stojánkem i voňavou svíčku. Můžete ji tedy vzít i na romantický víkend, nebo partnerce připravit voňavé a příjemné překvapení i v pohodlí domova…

Potěší například: ženu vašeho srdce, maminku

Vaše osobní blesky

Propadli jste kouzlu blesků? Na nespoutané výboje elektřiny je fascinující pohled; jejich pozorování ale může být i nepříjemné až nebezpečné. Stejnou radost udělají i blesky, které si můžete užívat kdykoli v pohodlí domova.

plazmova koule plazma ball.png

Lávovým lampám dávno odzvonilo; elektřina je totiž mnohem zajímavější než převalující se kousky lávy. USB plazmová koule vám dá právě blesky a výboje, které jsou uzavřené ve skleněné kouli; vaši osobní, nespoutanou energii. A co teprve reakce této energie, když na „plasma ball“ položíte dlaň…

Potěší například: kohokoli. Osoby vystavené stresu, milovníky blesků i nadšence do vědy. Radost můžete udělat sobě i svým nejbližším!

banner-do-obchodu

Mějte své pivo pod kontrolou!

Das Horn, tedy roh na pití, v tipech na nejlepší vánoční dárky chybět prostě nemůže. Tato báječná vychytávka se hodí zejména na nejrůznější akce – balení totiž obsahuje popruh na zavěšení kolem krku. Poté již nehrozí, že by nápoj (vzhledem k objemu – až 700 ml – zejména pivo :-)) někdo vylil, vypil nebo jinak zneužil. Navíc je ekologický, ekonomický a má nápad – na rozdíl od všech nudných plastových kelímků.

Potěší například: každého „pivaře“

roh na piti das horn.png

Domácí lázně

Koupelová želatina je novinkou ve všech relaxačních a voňavých koupelových kůrách. Pořiďte ji namísto stopadesáté „zaručeně zázračné“ koupelové soli a ani vy, ani obdarovaný nebudete litovat. Jedna ze dvou vůní, relaxační-levandulová nebo uklidňující-růžová z vody vytvoří příjemnou hmotu ze želatinových kuliček, která promění i obyčejnou koupelnu na luxusní lázně. Navíc má na pokožku čistící a revitalizační účinky.

Želatina je dodávána i s práškem, který gel ve vaně rozpustí a přemění zpět na vodu, nemusíte se obávat jakéhokoli znečištění.

Potěší například: maminku, babičku, sestru

Plastový 3D otisk

Pokud znáte někoho, kdo má typickou vlastnost tatínků – pod stromečkem mu udělají větší radost hračky, které dostaly děti, než jeho vlastní dárky – můžete mu pořídit také jednu takovou hračku. Sada na 3D otisky je tvořena velmi kvalitními kovovými hřebíky, které umožňují vytvořit jakýkoli obraz/otisk pouhým zatlačením, a zabaví jakéhokoli „hračičku“ i potomka. Dostupné také ve menší variantě.

Potěší například: děti, muže 🙂

giganticka placatice.png

Už žádné ponožky!

Dáváte příteli, tátovi, bratrovi nebo kterémukoli jinému mužovi k Vánocům už posté ponožky, košili a případně nějaký lepší alkohol? Zkuste letos něco originálního! My vám doporučujeme Placatku – tedy spíše placatici – s objemem neuvěřitelných 1,8 litru, což znamená dost prostoru na pořádné zapití… vlastně čehokoliv. A pokud ji darujete už plnou, bude přes svátky patřičně postaráno o zábavu 🙂

Potěší například: tátu, dědu, strýce…

Měkký dárek, který potěší

Pokud už jste někdy zkusili dát dítěti měkký dárek, téměř určitě jste zažili ten nenapodobitelný a neopakovatelný Škleb. Pokud se ale jedná o dárek vtipný, nenapodobitelný a roztomilý v jednom… Fleecová Čepice – žabka se určitě žádného šklebu nedočká!

Potěší například: děti

Vtipná drobnost

Přemýšlíte, co ještě dodat k již vybranému dárku? My to víme! Originální a vtipnou drobnost, která je na zimu jako dělaná – Papírové kapesníčky s potiskem. Umožní obdarovaným smrkat do eur, dolarů, marek nebo do iPhonu. Kdo jiný si může dovolit takový luxus? 🙂

Potěší například: každého se smyslem pro humor

Podařilo se vám najít ideální dárek pro svoje blízké? Podělte se o to s námi nebo s okolí třeba na sociálních sítích 🙂 A pokud ten „svůj“ dárek stále ještě hledáte, hledejte třeba na giftak.cz

banner do obchodu.png

Související zboží:

cepice zviratka.png 3D obrazce velke pin art.png Akusticky otvirak.png