Dárky pro muže

Published on February 15th, 2015 | by Giftak.cz

0

Díky Gifťákovi jsem objevila šílené dárky, které jsem přesně hledala

Člověku nic nezpříjemní den tak, jako to dokáže vědomí, že zpříjemnil den někoho jiného. I nás proto velice těší každý jeden spokojený zákazník, který u nás vybere nějaký vhodný dáreček pro blízkou osobu či vychytávku pro sebe.

Nedávno se nám ozvala jedna taková zákaznice – slečna Alena – která hledala šílené dárky pro svého kamaráda a našla je právě u nás. Její e-mail jsme se rozhodli zveřejnit, a to hlavně proto, že pokud potřebujete nějaký doopravdy netradiční dárek, možná vás Aleniny tipy zaujmou ☺ My dáváme palec nahoru za její nápaditý výběr!

Dobrý den,

chtěla bych vám všem v Gifťáku poděkovat za skvělé věci, které nabízíte. Doslova jste mně a mým přátelům vytrhli trn z paty!

Nedávno jsme s přáteli vymýšleli nápady na společný dárek pro kamaráda – kluka, který dle vlastních slov „nic nepotřebuje“ a zároveň miluje styl, zábavu a večírky. Bylo tedy jasné, že náš dárek musí být stylový, zábavný, možná i trošku šílený… prostě: naprosto originální. Nevěděli jsme ale, kde takový dárek najít.

Když už času zbývalo docela málo, narazila jsem na Gifťák a nabízené dárky mě okouzlily. Nakonec jsme vybrali hned čtyři dárky, které kamarád Kuba podle nás prostě musel mít – stroj na cukrovou vatu, disco lampu, panáky ve tvaru zkumavek a smartphone projektor – a čekali jsme, jaký sklidíme úspěch.

Kuba byl ze všech dárků naprosto nadšený a vůbec netušil, k čemu dřív skočit, co dřív vyzkoušet a využít. Chci vám tedy ještě jednou vyjádřit svůj vděk nejen za nápaditý sortiment, ale i za bezproblémový průběh celého nákupu.

 

Vaše spokojená zákaznice Alena K.

 

Stroj na cukrovou vatu

Pokud toužíte po pravé pouťové cukrové vatě, která dokáže tak nádherně zalepit pusu a široké okolí, už nemusíte čekat do léta. Náš stroj vám ji připraví během krátké chvilky! Není ani potřeba nic speciálního, stačí obyčejný (nebo aromatizovaný) cukr ☺ Jedná se o nepostradatelný doplněk na pořádně stylovou párty nebo skvělý dárek pro malého milovníka sladké vaty.

Disco lampa

Rádi měníte svůj byt v prostředí diskotéky? Užíváte si divoké večírky nebo prostě jen hledáte stylové osvětlení? Přenosná, skladná a praktická disco lampa vám tuto zábavu umožní kdykoli a kdekoli. K tomu, aby se jakékoli místo proměnilo v nezapomenutelnou párty, vám totiž postačí tři tužkové baterie. Skvělou atmosféru tak můžete vytvořit i na chatě, zahradě či u kamaráda doma. Zažijte spolu s přáteli neopakovatelný večer!

Barevné zkumavky na panáky

Jste tak trochu barový alchymista? Dejte to najevo! Pokud máte doma nejrůznější druhy alkoholu nebo rádi pořádáte večírky pro větší množství lidí, jsou pro vás zkumavky na panáky naprosto nepostradatelnou vychytávkou. Jsou plastové (už žádné rozbité sklo!), barevné a netradiční, takže se nestane, že by se vám v partě pomíchaly panáky a vy se tak místo ginu či bílého rumu napili vodky. Uvidíte, že s nimi také každý digestiv bude chutnat mnohem lépe. 

Studenti biologie, chemie, medicíny či ošetřovatelství tyto panáky jednoduše musí mít ☺

Smartphone projektor 2.0

Úžasně praktický gadget pro cestovatele, fotografy, pořadatele večírků i milovníky zábavy dokáže proměnit obyčejné fotky v chytrém telefonu v regulérní domácí minikino! Do vylepšeného Smartphone projektoru stačí pouze vložit chytrý telefon – přehrávaná videa či obrázky neuvidí pouze jediný šťastlivec, ale celá parta. Projektor je navíc přenosný a skladný, můžete jej tedy vzít kamkoli a vytvořit tak své osobní kino či nápaditý podkres večírku. Ohromte všechny své kamarády s netradičním gadgetem!

Spoustu další (normální i šílené) inspirace najdete na Gifťáku!

Tags: , , ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑