Home Dárky pro muže Díky Gifťák.cz jsem našla ideální dárek pro tatínka. Ještě teď z něj...

Díky Gifťák.cz jsem našla ideální dárek pro tatínka. Ještě teď z něj mám radost!

56
0

Co může přinést větší pocit zadostiučinění, než uznání, že svou práci děláte opravdu dobře. Tohoto pocitu se nám naplno dostalo díky zpětné vazbě paní Marty T., která nám zaslala děkovný dopis i s příběhem o hledání neobyčejného dárku pro neobyčejného muže, svého tatínka. Přečtěte si její napínavý příběh s happy endem, možná vás konec konců inspiruje při výběru dárku pro tatínka vašeho.

Milý Gifťáku,

před dvěma týdny se díky tobě stal přímo zázrak. Za celá ta léta, co kupuju dárky svým rodičům, se mi několikrát podařilo maminku dárkem nadchnout, dojmout k slzám nebo přivodit záchvat smíchu. U tatínka se mi vždy dařilo dosáhnout jediného – za dárek mi poděkoval, rozbalil ho a se slovy „hmm, opravdu pěkné“ jej umístil do útrob skříně, odkud už dárek nikdy více nespatřil světlo světa. Letos jsem se rozhodla, že to musím změnit.

Při výběru dárku následoval klasický postup. Zesumírovala jsem si tátovy koníčky, a přemýšlela, co ještě nemá. Závěrem mého koumání bylo zjištění, že má všechno, protože když o něčem ví, že to chce, koupí si to sám. To mě přivedlo k myšlence, že musím najít věc, o které ještě neví, že by si ji přál. Začala jsem procházet různé typy a rady na dárek pro tatínka, ale bez valného úspěchu. V té záplavě e-shopů jsem pak narazila na váš obchod Gifťák.cz. Tam jsem objevila spoustu věcí, o kterých jsem, upřímně řečeno, ani nevěděla, že existují. A nápad byl na světě!

Jestli je něco, co tátu dokáže vyvést z míry, je to záplava „ani tupých, ani ostrých“ žiletek, u kterých člověk jen čeká, kdy se při holení pořeže, v horším případě úplná absence vůbec nějakých použitelných kousků. A tak hned jak jsem na Gifťáku uviděla RazorPit brousek na žiletky, věděla jsem, že tenhle dárek teda rozhodně ve skříni neskončí! K brousku jsem rovnou přihodila i žiletky, a čekala jsem, jestli uspěju. Tátova slova hovoří za vše: „Proč jsem tohle nedostal už dávno?“  Z úspěchu mám radost ještě teď, proto chci poděkovat Gifťáku za to, že je, že nabízí hodně netuctových věcí a že celý servis okolo je prostě super! Jen tak dál 🙂

Marta T.

brouseni ziletky brousek na ziletky 1 jak brousit ziletky

Brousek na žiletky je skvělý gadget nejen pro muže

Podívejte se na další zajímavé dárky, navštivte stránky Gifťák.cz. Třeba i vám cvrnkne do nosu ten pravý dárek nejen pro tátu.