Home Dárky pro ženy Dárky, kterými potěšíte každou malou princeznu

Dárky, kterými potěšíte každou malou princeznu

125
0

Menší děti, zejména holčičky, umí být pořádně roztomilé, a ještě půvabnější jsou, když k tomu mají potřebné věcičky jako jsou korunky, prstýnky nebo šatičky. To se pak z nich mohou stát skutečné princezny. Ale co když existují také další princeznovské parády, o kterých vůbec ani nevíte? Buďte originální a překvapte vaši malou princezničku darem, bez kterého se malá slečna v žádném případě neobejde.  Podívejte se s námi, jak menší či větší slečnu správně obdarovat, aby byla šťastná a aby se z ní stala opravdová princezna jako z pohádky. Uvidíte, že vybrat dárek pro dívku nemusí být vůbec těžké.

banner do obchodu.png

Pro ty nejhezčí fotky!

Každá dívka chce být princeznou nejenom ve skutečnosti, ale hlavně také na fotkách. Proto jsme si pro vás připravili Doplňky pro fotokoutek, díky kterým se mohou hosté jakékoliv párty či oslavy proměnit na princezny ze zámku. K mání jsou korunky, příčesky, korálky, vymazlené rty a mnoho dalšího. S těmito kousky se jistě vyřádí každý host a zejména roztomilé dívenky. V případě potřeby můžete dokoupit také sadu pro piráty, knírky a brýle nebo plážovou sadu.

Doplnky pro fotokoutek na party.jpg

Zlaté vlásky Zlatovlásky a ještě k tomu třpytivé

Takže pokud jste na focení již připraveni, teď je potřeba se zaměřit na skutečnou vizáž. Princeznou se může stát dívka pouze tehdy, když se budou její vlasy pěkně třpytit, tedy alespoň podle vzoru z pohádky Zlatovláska. Ohromte svoji dceru, vnučku, neteř či pravnučku a pořiďte jí Lak na vlasy se třpytkami. Třpytící se vlasy ohromí každého muže, krále i prince a jistě z nich bude unešená i samotná dívka. Tento lak můžete pořídit v červené variantě, stříbrné, zlaté či různobarevné a hodí se pro dívku třeba jako narozeninový dárek či dáreček ke dni dětí.

lak na vlasy se trpytkami.jpg

Pokud už se vaší malé či větší princezně vlasy třpytí dostatečně, pak je třeba ji obdarovat něčím, po čem se budou hezky lesknout také její rty. K tomu perfektně poslouží Lesk na rty sovička. Jeho hlavní výhodou je, že jeho obal vypadá opravdu skvěle. Je nabízen v růžové či fialové barvě a po odklopení hlavičky sovy je patrné, že se jedná o lesk na rty. Tímto darujete dívce krásný doplněk k oblečení, ale také praktickou a nepostradatelnou pomůcku, vhodnou ke každému zkrášlovacímu procesu.

banner do obchodu.png

Stylově i za psacím stolem

Tak teď už nezbývá nic jiného než malou princeznu obdarovat něčím květinovým, co ji potěší a zároveň přinese užitek. Využijte třeba jejího svátku a věnujte jí Květinovou propisku se stojánkem ve tvaru malého květináče. Můžete vybírat z různých barev – žluté, růžové, červené nebo fialové a přesně trefit vkus obdarované dívky. Tento originální kousek nadchne každou opravdovou parádnici.

propiska ve tvaru kytky

A pokud vaše malé děvče stále nemá pocit, že je tou pravou princeznou, pak vám nezbyde nic jiného, než koupit Korunku s hůlkou, díky které se může stát princeznou úplně každý.

Dárek pro dívku máte již pravděpodobně vyřešený a vaše malá či větší princeznička se už nebude nikdy nudit. Nezapomeňte vaše nové a zcela originální zážitky sdílet na facebooku a inspirovat k jedinečnosti výběru dárků také ostatní. Vybrat dárek totiž nemusí být vůbec těžké, stačí se nechat inspirovat obchůdkem Gifťák, která má nápadů stále na rozdávání!

banner do obchodu deti

Související zboží:

lesk na rty pro holky sova.jpg magicke natacky.jpg barevny sprej na vlasy.jpg