Home Dárky podle zájmů Dárky, které ocení každý filmový nadšenec

Dárky, které ocení každý filmový nadšenec

142
0

Nebudeme vás zdržovat a ihned vám představíme, jak je možné obdarovat někoho, kdo skutečně miluje filmový svět nebo kdo má rád originální a nevšední život. Dárečky jsou vhodné k narozeninám, svátku, výročí, a dokonce je můžete využít také jako svatební dary. Pojďme se na ně společně podívat.

Skvělý dárek na poprvé!

Klapka a akce! Vybrat skvělý dárek pro filmové nadšence může být tak jednoduché, jako sledovat parádní film z pohodlí domova. Každý, kdo miluje originální věcičky musí mít na stěně tuto úžasnou funkční filmovou klapku. Můžete ji použít nejenom místo skvělého a padnoucího obrazu, ale hodí se i na party, kde můžete sehrát opravdový film. Klapka je nejenom skvělá dekorace vašeho domova, ale také je perfektní doplněk vaší filmové výbavy. Plně funkční klapku můžete mít ve střední nebo velké velikosti, podle toho, jak moc chcete upoutat pozornost vašich „herců“, kteří si hrají třeba na vaše hosty. Díky kvalitnímu dřevěnému materiálu si můžete být jisti, že bude mít klapka skutečně dlouhou životnost, čímž zajistí obdarovanému mnoho příležitostí pro vlastní realizaci.

funkcni filmova klapka

Bez popcornu ani rána!

Rány a pukání – to je zvuk, který by neměl chybět při žádném sledování vašeho oblíbeného filmu. Lépe řečeno, při sledování filmu už by měl být váš popcorn hezky hotový a vy byste si měli jeho sladkou, slanou, máslovou nebo třeba sýrovou chuť hezky užívat.

banner-do-obchodu

Nejde přitom jenom o chuť, ale hlavně jde o to, jak celý pouťový strojek na popcorn vypadá. Je tak roztomilý a originální, že osloví vaše malé i velké hosty a každý se s ním bude chtít vyfotit. Jeho praktické využití spočívá v tom, že během několika málo minut připraví zdravý pokrm bez oleje a tuku, a to vše pouhým připojením do elektřiny. A nakonec může mít i svoji maličkou roli ve vašem filmu, viďte?

stroj na popkorn retro poutovy

S virtuální realitou do neznáma!

Nudí vás běžné a nezáživné filmy a toužíte po něčem zcela výjimečném? Pak tu pro vás máme Brýle pro virtuální realitu s bluetooth ovladačem, které vás zavedou do světa nevšední reality, kde můžete hrát 3D hry, sledovat videa a dělat všechno, co vás baví. Uvidíte, že 3D realita je natolik lákavá, že vás doslova vtáhne do hry! Filmy se najednou stanou zcela živými a z vás nebude už jenom divák, ale stanete se součástí celého filmu nebo hry. A pokud máte ve svém okolí milovníky všeho, co s filmem souvisí, pak rozhodně neváhejte a zabalte mu tuto zcela úchvatnou věcičku, která funguje s operačními systémy Android a iOS a k provozu si stačí stáhnout aplikaci.

VR virtualni realita bryle

Jak běží čas se STAR WARS

Při sledování filmů a pojídání popcornu může běžet čas opravdu trochu rychleji, než bychom mohli očekávat. Proto jsme si pro vás připravili STAR WARS budík, díky kterému budete vždy vědět, kolik je hodin, a hlavně stále budete v úžasném Star Wars světě. Je libo sledovat čas s Yodou, Stormtrooperem nebo snad chcete, aby na vás koukal Chewbacca? Skvělá dekorace vaší domácnosti, ale také skvělý dárek pro filmové nadšence! Potěšte své malé i velké, blízké i vzdálené lidičky a vkročte do filmového světa správnou nohou. Máte k tomu skvělou příležitost právě teď.

retro budik star wars

Právě jsme vám představili ty nejlepší dárečky pro filmové nadšence a věříme, že vás nadchli natolik, že vám přijde vhod i jejich sdílení na facebooku. Takže teď už nám nezbývá nic jiného než vám popřát, ať klapka slouží, ať popcorn puká a dobře chutná a ať neztrácíte čas realitou, užívejte si raději s virtuální realitu!

banner do obchodu_v2

Související zboží:

smartphone-projektor VR bryle akce stroj na cukrovu vatu.jpg