Home Dárky pro muže Jak vybrat dárek pro novopečené tatínky

Jak vybrat dárek pro novopečené tatínky

0
Jak vybrat dárek pro novopečené tatínky

Kuk, táto, tady jsem!

Vítá váš partner, kamarád, nebo příbuzný nový přírůstek do rodiny? A ještě líp, nachází se právě v roli otce a hlavy rodiny poprvé ve svém životě?
Potěšte jej malou drobností z řad našich dárků a ukažte mu, že i takovou věc jako je rodičovství lze brát s nadhledem.

Pokud je onen čerstvý rodič stále tatínkem spíše nejistým, obdarujte jej Tričkem Táta začátečník! Černé tričko ze stoprocentně bavlněného materiálu má na sobě bílý nápis hlásající na všechny strany jasnou zprávu – „Pozor, táta začátečník!“, doplněnou o motiv výstražné značky s miminkem uvnitř.
A jestli jde naopak o tatínka překypujícího sebevědomím, Tričko Táta roku je to pravé pro něj. Barevný obrázek s nápisem „Táta roku – dokonalý – milují mě velcí, malí“ na bílém podkladu je dostupný ve čtyřech velikostech padnoucího střihu.

táta roku dokonalý.PNG

Na oslavu a zapíjení čerstvého novorozeňátka doneste vedle lahvinky něčeho dobrého taky Kravatu Jsem táta! Vtipná kravata obřích rozměrů se nemusí ani vázat, dá se prostě přetáhnout přes hlavu a rovnou nosit kolem krku, na košili nebo třeba na tričku a její jednoduchou aplikaci zvládne mladý taťka i v poněkud podroušenějším stavu.
A jak jde o pití, hodit se bude i placatka černé barvy s malým panáčkem, který se dá zavěsit na krk, se stejným motivem Daddy´s best friend. Placatka se dá vzít na cesty a výlety, to aby měl tatínek malou antistresovou výpomoc v podobě loka něčeho dobrého stále při sobě! A věřte nám, bude to potřebovat! A pokud chcete něco honosnějšího, darujte Kouzelný stojan na víno vhodný taktéž jako dekorace do bytu. Stojan udrží lahve o objemu 1l.

Tatínek, co vedle svých otcovských povinností zvládá občas i část těch maminkovských, si zaslouží do kuchyně Zástěru Táta – nejlepší kuchař roku. Zástěra je v bílé barvě s barevným motivem a velikost je nastavitelná, takže nezáleží na tom, zda si ji uváže tatínek sportovní postavy, nebo taťka, který už nějakou tu dobu ochutnává výtvory své i manželčiny kuchyně.

Tak co, máte už vybráno? Pokud stále ještě váháte, nebo byste rádi inspiraci našim širším sortimentem, podívejte se také do kategorie dárků Pro muže a vybírejte dle libosti!

Související zboží:

zastera tata-1.png daddy-best-friend-placatka-1 stojan-na-vino-retez-1