Home Dárky pro ženy Dárek pro kamarádku, kolegyni z práce i přítelkyni? Jak obdarovat různé ženy...

Dárek pro kamarádku, kolegyni z práce i přítelkyni? Jak obdarovat různé ženy ve vašem životě.

259
0

Vybrat dárek ženě může být někdy těžké. Možná si říkáte, že ji přece znáte lépe, než znáte svoje boty, vnitřek svého milovaného auta a jména všech fotbalových hráčů. Že používá tuhletu kosmetiku, miluje růžové prádlo a jednoho severského autora, a když už je vážně krize, můžete sáhnout po drahé dovolené nebo poukázce na nákupy.

Tohle všechno na nás ženy funguje (kromě těch, co mají spíše mužské zájmy), ale ne zaručeně a ne vždy. Co budete například dělat při desátém výročí? A myslíte, že je dobrý nápad dát kamarádce drahou dovolenou a kolegyni z práce růžové prádlo? Pro tyto a jiné zoufalé situace pro vás máme další článek: jak obdarovat různé ženy ve vašem životě.

K obdarovávání jakékoli z žen, které znáte i neznáte, potřebujete jen dvě věci: vědět výši finančního rozpočtu (aby to nebylo divné obdarované ani ženě vašeho života, případně abyste se vešli do budgetu) a smysl pro humor, jakým daná žena (ne)disponuje. A také tento článek :).

Hrníček potěší každou!

Asi každou ženu, bez rozdílu věku a smyslu pro humor, potěší stylový hrneček. Tyto keramické a porcelánové předměty se totiž moc rády rozbíjejí, ztrácejí a hlavně se neustále špiní – a do čeho si potom máme dělat čaj nebo kávu? Krásně malovaný hudební hrnek je nádherný, vkusný dárek, který se bude krásně vyjímat v každé skříňce a v práci ho budou všichni jen tiše závidět! Můžete vybrat hned z několika variant.

Pro novopečené maminky

Obdarováváte čerstvou maminku, prvorodičku – třeba kolegyni, která jde na mateřskou? Plenek, dudlíků, hračiček a bodyček už dostala habaděj, to za vás zvládla její rodina. Zkuste na to jít vtipně a nenápadně jí dejte najevo, co ji v příštích dnech čeká: přebalování, kojení, pláč, v pravidelných intervalech. Hodiny pro novopečené maminky toto varování vyjádří lépe než tisíc slov!

Drobnůsky

Zajímají vás spíše drobnosti, kterými se vejdete i do rozpočtu pro „tajného Ježíška“ či jinou obdarovávací akci? Pak vás nadchne existence předmětů jako je stylová propiska „husí brk“ (ani Rita Holoubková z Harryho Pottera takový neměla!) či LED světlo na brýle (lze využít na hledání kabelu od klávesnice pod psacím stolem i na čtení).propiska husi brk

Propiska – husí brk

 NEtradiční dárečky i do koupelny!

A co třeba něco doopravdy, doopravdy netradičního a nečekaného. Třeba… bombu do vany!? Ocení je zejména milovnice relaxačních koupelí a intenzivních vůní 🙂 Po vhození koule do vody se začně rychle rozpouštět. Doporučujeme se podívat i na video! Můžete vybírat z mnoha vůní, ať už klasických jako je levandule nebo zelený čaj, nebo exotického ananasu a kokosu.

Náš článek také nemůže zůstat bez nějakého tipu na bytový doplněk, který vám představíme na závěr. Vzor soviček je mezi námi ženami obecně poměrně populární, a možná už vás napadlo koupit s tímto motivem například deštník. Funkční dárek by to byl, ale originalita nula nula nic… to takový sovičkový závěs do sprchy, to už je jiná!

zaves do sprchy sovy

Sovičkový závěs do sprchy

Projasní i pochmurný den nebo sprchování s kocovinou 🙂