Home Dárky pro muže Dárečková poradna: 5 tipů na dárek pro přítele

Dárečková poradna: 5 tipů na dárek pro přítele

143
0

Vybrat vhodný dárek pro přítele může zabrat tolik času, že váš přítel začne mít dojem, že jste si našli někoho nového, komu věnujete svůj drahocenný čas. Ve skutečnosti se však má věc tak, že si každý večer lámete hlavu nad tím, co svému správnému příteli koupit k narozeninám nebo svátku a jak ho obdarovat, aby byl dárek aspoň trošičku originální.

Zkuste si nejdříve odpovědět na otázku, jaký typ muže váš přítel je a podle toho hledejte vhodný dárek. Miluje váš přítel pivo, nebo se snad vyžívá v nejmodernější technice, či je rozený romantik s oči jenom pro lásku a roztomilé předměty? Nebo je snad vtipálek? Tak pro všechny tyhle přítele, kamarády nebo protějšky jsme pro vás připravili výběr tipů na dárky, kterými je rozhodně nezklamete.

snimek-obrazovky-2016-11-10-v-15-46-12

Pro technicky založeného přítele 

Technika je výsadou mnoha mužů. Zatímco u některých dokáže technologický pokrok potěšit jejich ego, jiní se se svojí výbavičkou rádi předvádějí před ostatními. Ať už je to jakkoliv, gadget zvaný smartphone projektor udělá na moderního muže skutečně velký dojem. Projektor je originální zejména tím, že si ho muž nejdříve musí sám sestavit. Pouze za pomoci lepidla tak dokáže vytvořit nevídaný výtvor, ke kterému stačí přiložit jakýkoliv mobilní telefon s fotografiemi a přehlídka zážitků z dovolené může začít! Fotky budou díky tomuto vynálezu větší než v jakémkoliv albu, dokonce budou až 8 zvětšeny. Nastavte smartphone projektor na maximum, vytvořte pořádnou tmu a o zábavu máte postaráno.

Pro milovníka fotbalu

Že sport a alkohol nejdou k sobě? Ale kdeže, to víte, že ano a jak dobře! Alkoholový fotbálek je toho příkladem. Dostali jste gól? Tak se musíte napít! Nebo snad máte svoje pravidla? Dali jste někomu gól, tak se na to napijte! Hra je výjimečná také v tom, že si ji váš přítel musí sám sešroubovat, což jeho ego rozhodně posílí. Ačkoliv je hra nazvána jako alkoholový fotbálek, nenechte se zmást a zahrajte si ji také s rodinou, bez využití alkoholu.

Tip na dárek pro romantického přítele

I muži mohou být romantičtí, nevěříte? Pořiďte jim Emoji XL hrnek, který se láskou doslova usmívá. Zvolte variantu, za kterou vás bude obdarovaný přítel milovat. Vybírat můžete ze srdíček, zamilovaných smajlíků, hrnečku s vyplazeným jazykem či brýlemi nebo konečně něco pro vtipálky a milovníky ostrého humoru, hrníčku ve tvaru hovínka.

Pro přítele pivaře

Muži pivaři jsou k nezaplacení, obdarovat je pivním dárkem totiž není vůbec složité. Důkazem jsou například hodiny pro pivaře. Časomíra v retro stylu dává uživateli informaci o tom, že vždy přesně ve dvanáct hodin je čas si dát jedno pivko. Tento úžasný dárek funguje na pouhou jednu baterii a díky kvalitnímu plastu můžete očekávat dlouhou životnost.

snimek-obrazovky-2016-11-10-v-15-53-58

Tip na dárek pro přítele vtipálka

Je váš přítel pořádný vtipálek, který se jen tak něčeho nezalekne? Pak ho můžete trochu hodit do formy úžasným vodítkem s neviditelným psem. Ano, vodítko máte, ale pes zmizel a k tomu všemu ještě vodítko čůrá. Takže je tam skutečně neviditelný pejsek.

Stále jste nevybrali ten pravý gadget pro vašeho přítele? Nebuďte smutní, pokud váš přítel nepatří ani do jedné skupiny. Jednoduše si vyhledejte to pravé zboží právě zde. Kategorie gadgets je přímo nabouchaná k prasknutí a určitě získáte ten správný tip na dárek.

Související zboží:

wr_1 giganticka placatice_1.png hrnek-objektiv_1