Home Dárky podle zájmů Čtyři nejlepší vychytávky, které vám nesmí chybět

Čtyři nejlepší vychytávky, které vám nesmí chybět

28
0

Stále dáváte k narozeninám obdarovanému květiny, bonboniéru a ponožky? Tak pak se není čemu divit, že jste na oslavy narozenin zváni čím dál tím méně. Nemusíte však zoufat, poradíme vám, které vychytávky frčí a které dárky rozhodně nesmí chybět na vašem nákupním seznamu. A jestli jste také v pozici, kdy se vám mnohem lépe vybírají dárky pro ženy, než pro muže, jste tu na správné adrese.

Mužům se jen tak nezavděčíte, to ví každý z nás. Proto byl vyvinut pivní pás z termo neoprénu, který udrží chlazené nejenom pivo, ale také ostatní nápoje. Nelepší na tom všem je, že tekutinu má muž stále u sebe a kdykoliv se může s přáteli o pivo podělit. Ať už se rozhodnete pro černou či červenou barvu, vždy můžete očekávat, že součástí pásu je také malá kapsička na zip a tím poslouží pás nejenom jako chladič pití, ale také jako ledvinka na mince či bankovky. Pás pojme až šest velkých plechovek a tím zajistí dostatečný pitný režim pro všechny přátele. Pivní pás se hodí jako dárek na oslavu kamarádových narozenin, kde ho může oslavenec přímo použít.

pivni pasek.png

Ačkoliv je alkohol nedílnou součástí každé správné party a večerního posezení, všechny tímto pásem rozhodně neohromíte, je řeč zejména o intelektuálních typech, kteří dávají přednost trochu jiné zábavě. Právě pro ně byla vyrobena stírací mapa Ocean. Mapa obsahuje barevně odlišenou pevninu, včetně označení hlavních měst a mimo to je doplněna o dokonalé seznámení ve formě grafického zvýraznění oceánů. Barevné odstupňování podle hloubky vás dostane ihned poté, co začnete mapu kousek po kousku stírat. Dárek je vhodný pro všechny milovníky dobrodružství, ale také pro zvídavé či cestovatelsky založené jedince. Mapu můžete využít jako svatební dar nebo třeba ke kulatým narozeninám.

Dalším tipem a zároveň skvělou vychytávkou pro vás i vaše přátele je zcela neobyčejný polštář. Poslech muziky patří k oblíbeným činnostem mnoha z nás a dobrá hudba před spaním může zlepšit nejenom naše spaní, ale také nám přivodit krásné sny. A na to mysleli také tvůrci hudebního polštáře. Polštář obsahuje zabudovaný reproduktor, který vás dokonale naladí na spaní nebo rovnou uspí. Je jenom na vás, jakou muziku ho necháte hrát. Stačí ho zapojit do přehrávače nebo mobilu a můžete ulehnout na kutě. Žádné kabely, žádná sluchátka, jednoduché ovládání, to vše zajistí klidné spaní. Tento skvělý gadget můžete věnovat přátelům či rodinným příslušníkům k narozeninám, hodí se však také jako pozornost do nově vybaveného bytu či k výročí. Předmět se stane nejenom miláčkem před spaním, ale také skvěle vypadající částí každé domácnosti.

Galileuv teplomer.png

Muži jsou často příliš zabráni do práce natolik, že je nic jiného nezajímá. Co takhle se pokusit je trochu rozptýlit něčím zajímavým, co je nenechá chladnými? Zkuste manželovi, příteli, kamarádovi, tatínkovi nebo bratrovi pořídit teploměr, který funguje naopak, než by čekali. Máme na mysli Galileův teploměr, jehož funkci zajišťuje kov, sklo a líh, jež reagují na každou změnu teploty. Hlavní úlohu hrají právě měřící baňky uvnitř teploměru, jenž při oteplení klesají dolů a naopak při ochlazení vstoupají vzhůru. Teploměr díky těmto designovým baňkám vyzdobí dům či zahradu a zároveň poskytne údaje o změně teploty. Tímto dárkem dokážete probudit mužovu zvědavost a zabavit třeba i malé rošťáky.

Kategorie vychytávek tímto rozhodně nekončí a s výběrem dárků k narozeninám vašeho muže či přítele můžete pokračovat vstupem do kategorie Gadgety. Jistě oceníte široký výběr originálních dárků, stejně tak jako cenovou dostupnost nebo velký výběr pro malé i velké zvědavce mužského i ženského pohlaví.

Související zboží:

galileuv teplomer detail hudebni polstar stiraci mapa sveta ocean edice