Home Inspirace Co vám nesmí chybět na letním festivalu? Máme pro vás 4 tipy!

Co vám nesmí chybět na letním festivalu? Máme pro vás 4 tipy!

43
0

Chystáte se na některý z bohaté škály letních festivalů? Ať už vás láká akce Colours of Ostrava, razíte na Mighty Sounds, máte v plánu Rock for People nebo třeba Metalfest, základní pravidla jsou vždy stejná: nezapomeňte si opalovací krém, pokrývku hlavy, peníze a vstupenku. 

V parné realitě letních festivalových dní se vám ale může hodit množství dalších vychytávek, které vás zachrání před nepříjemnými důsledky tepla a sluníčka nebo za cenu několikacentimetrového prostoru v batohu zvýší váš komfort až desetinásobně. Co dalšího si tedy přibalit na „fesťák“?

banner do obchodu.png

1. Spolehlivou ochranu před sluníčkem

Dokážete sami rozeznat, která intenzita záření je pro vaši kůži nebezpečná, kdy stačí „pouze“ nanést další vrstvu opalovacího krému a kdy se můžete bez obav slunit či se z prosluněné pláně zaposlouchat do své oblíbené kapely? Pokud ne, šikovný UV náramek vám s tím pomůže. Dokáže totiž měnit barvu dle momentální intenzity záření a napoví vám, kdy bude lepší najít si místečko ve stínu. Zkrátka a dobře – z festivalu se vrátíte bez spálených zad či zarudlého, sloupaného obličeje!

UV naramek proti slunci.png

2. Chladné osvěžení (kdykoli a kdekoli)

Je pro vás nejhorší noční můrou zteplalá plastová láhev s vodou plnou uvolněných látek z plastů, která je po všech stránkách nedobrá? I tento problém má řešení. Vyměňte zpátečnické PET lahve z běžných obchodů za praktickou láhev z tritan plastu, který neobsahuje BPA. Láhev také obsahuje sítko, do kterého můžete vložit ovoce či bylinky a ochutit tak běžnou „nudnou“ vodu.

lahev-s-filtrem-a-kosem-na-ovoce

A osvěžení? Pokud jste zastánci názoru, že chladná voda se hodí vždy a všude a s teplou si ani nevyčistíte zuby, pak rozhodně neodjíždějte bez stylové retro chladicí tašky. Vejde se do ní až 17 litrů nákladu (tedy dost pro celou partu na průměrné festivalové odpoledne) a pochopitelně si v ní můžete chladit nejen vodu, ale také pivo či jinou tekutou pochoutku dle vlastního výběru.

retro chladici taska na napoje

3. Řešení pro dámský „malý problém“

Po vší té vypité vodě vás dost možná potrápí plný močový měchýř. Pánům stačí najít si nejbližší strom či dostatečně odlehlý roh, dámy se ale musí trápit s ne zcela hygienickými a ne úplně voňavými veřejnými toaletami či „toitoikami“. Drobná vychytávka v podobě dámského pisoáru Peepezy tento problém perfektně vyřeší a umožní i dámám čůrat vestoje – což je zcela jistě dovednost, kterou nejedna příslušnice ženského pohlaví mužům nepokrytě závidí.

curatko damsky pisoar peepezy

4. Osvěžení pro kritické chvíle

Na open air akci se vám sice pravděpodobně nestane, že byste si připadali jak ve skleníku, umírat vedrem však zřejmě budete. Řešením minulosti je vějíř, řešením současnosti větráček! Praktický osobní větrák s rozprašovačem vzduch kolem vás efektivně „protočí“ a vás tak perfektně osvěží. Je to pořád málo na přežití nekonečného čekání „v kotli“? Naplňte zásobník větráku vodou a osvěžte se ještě více!

ventilator s rozprasovacem vody

Teď už možná máte ve své výbavě vše – v tom případě můžete vyrazit a přejeme, ať si festival pořádně užijete. Anebo vám ještě něco chybí… a pak byste rozhodně neměli minout kategorii letní zboží, kde najdete úplně všechno, co se na fesťáku bude hodit!

banner do obchodu_v2

Související zboží:

teleskopicky stativ selfie tyc kempingova sprcha na zaveseni Vejir s puntiky.jpg